L.p. | Nazwisko i imię ucznia | Szkoła | Rejon |
1 | Abramowicz Krzysztof | SP w Wólce | 3 |
2 | Arendt Julia Jadwiga | SP nr 4 im. por. Z. Kruszelnickiego ps. „Wilk” w Grudziądzu | 4 |
3 | Bednarska Karolina | SP im. płk. F. Laskowskiego Grucie | 4 |
4 | Brudło Bartosz | SP im. Gen. T. Kościuszki w Zieleniu | 4 |
5 | Cyganek Martyna | SP im. Jana Pawła II w Kowalewie | 1 |
6 | Dąbrowski Paweł | SP im. Gen. T. Kościuszki w Zieleniu | 4 |
7 | Drążek Maria | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie | 2 |
8 | Drzystek Marcin | SP im. płk. F. Laskowskiego Grucie | 4 |
9 | Figurski Jakub Michał | SP nr 4 im. por. Z. Kruszelnickiego ps. „Wilk” w Grudziądzu | 4 |
10 | Gajda Małgorzata | SP nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu | 2 |
11 | Głuszek Wiktoria | SP im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie | 1 |
12 | Golec Anna | SP nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu | 6 |
13 | Goryńska Karolina | SP im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim | 5 |
14 | Goryńska Kinga | SP im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim | 5 |
15 | Gronowski Wojciech Michał | SP im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce | 2 |
16 | Gzik Maria | SP nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku | 3 |
17 | Hak Amadeusz | SP w Mycielewie | 1 |
18 | Kabat Radosław | SP im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie | 1 |
19 | Kawczyńska Aleksandra | Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim | 3 |
20 | Kaźmierczak Magdalena | ZS w Brudnowie | 2 |
21 | Kołodziejczak Stanisław | SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku | 3 |
22 | Kopeć Oliwia | ZSP im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie | 5 |
23 | Kopeć Zuzanna | SP im. Adama Mickiewicza we Wszedniu | 6 |
24 | Krukowski Mateusz | SP im. Gen. T. Kościuszki w Zieleniu | 4 |
25 | Krygier Sara Anna | Zespół Placówek Oświatowych im. hm. Janka Bytnara „Rudego” w Lubieniu Kujawskim | 3 |
26 | Kwiatkowska Małgorzata | SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim | 3 |
27 | Lamańska Michalina | SP im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej | 6 |
28 | Łęgowski Mateusz | SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim | 3 |
29 | Maciejczak Piotr | ZS im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konecku | 2 |
30 | Majchrzak Tomasz Andrzej | SP im. Ziemi Kujawskiej w Przywieczerzynie | 3 |
31 | Malinowska Zofia | Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie | 3 |
32 | Malka Piotr | SP nr 19 we Włocławku | 3 |
33 | Małkowski Marcin | SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim | 3 |
34 | Markiewicz Natalia | SP im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej | 6 |
35 | Markowicz Karolina | SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku | 3 |
36 | Marmurowicz Katarzyna | SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim | 3 |
37 | Matuszewska Zuzanna | SP im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej | 6 |
38 | Michalak Marcel | SP im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie | 1 |
39 | Mroczkowska Anna | SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim | 3 |
40 | Mroczkowski Marcel | Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie | 3 |
41 | Napora Maria | SP w Rużu | 5 |
42 | Nienartowicz Zofia | SP Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu | 2 |
43 | Niewiadomska Patrycja | SP im. Adama Mickiewicza we Wszedniu | 6 |
44 | Nowak Michalina | SP im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej | 6 |
45 | Olczak Sandra | Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie | 3 |
46 | Pawlak Aleksandra | SP im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu | 3 |
47 | Piechota Wiktoria | SP nr 19 we Włocławku | 3 |
48 | Pietruszak Natalia | SP im. Janusza Korczaka w Łubiance | 2 |
49 | Pietrzak Weronika | Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim | 3 |
50 | Piotrowska Zuzanna | SP nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku | 2 |
51 | Polak Piotr Paweł | SP nr 19 we Włocławku | 3 |
52 | Pulczyńska Łucja | ZS w Brudnowie | 2 |
53 | Ręgiel Adam | SP nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy | 1 |
54 | Rybka Jakub | SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku | 3 |
55 | Sekuła Maksymilian | SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku | 3 |
56 | Skrzypińska Nikola | Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie | 3 |
57 | Stasiak Natalia | SP nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku | 2 |
58 | Szrull Igor | SP w Jastrzębiu | 5 |
59 | Sztuba Sonia Magdalena | SP im. Jana Pawła II w Kowalewie | 1 |
60 | Szubska Amelia | SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku | 3 |
61 | Świtała Marta | SP nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu | 6 |
62 | Tarantowicz Roksana | SP w Ugoszczu | 5 |
63 | Trawińska Antonia | ZSP im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie | 5 |
64 | Ułanowski Tymoteusz | SP nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu | 2 |
65 | Wabich Zofia | SP im. Jana Pawła II w Kowalewie | 1 |
66 | Wiese Szymon | SP im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie | 1 |
67 | Wojciechowski Janusz | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr. H. Sucharskiego we Włocławku | 3 |
68 | Wolman Wiktor | SP nr 19 we Włocławku | 3 |
69 | Żakowska Antonina | SP im. Jana Pawła II w Kowalewie | 1 |