Wyniki – etap szkolny 2020/2021

Lista osób zakwalifikowanych do Etapu II – rejonowego

Rejon 1 – miasto Bydgoszcz, powiaty: bydgoski, nakielski, sępoleński, tucholski

L.p. Nazwisko i imię ucznia Szkoła
1 Cyganek Martyna SP im. Jana Pawła II w Kowalewie
2 Dutkiewicz Jakub ZS nr 24 (SP 40) im. Mariana Rejewskiego w  Bydgoszczy
3 Gluszek Wiktoria SP im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
4 Hak Amadeusz SP w Mycielewie
5 Kabat Radosław SP im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie
6 Lulka Stanisław SP w Mycielewie
7 Michalak Marcel SP im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
8 Mikuła Natalia ZSP nr 2 (SP 20) im. Stefana Wyszyńskiego w Bydgoszczy
9 Molenda Filip SP im. Jana Pawła II w Kowalewie
10 Rachwał Bartosz ZS nr 24 (SP 40) im. Mariana Rejewskiego w  Bydgoszczy
11 Ręgiel Adam SP nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w Bydgoszczy
12 Strzyżewska Aleksandra SP w Mycielewie
13 Sztuba Sonia Magdalena SP im. Jana Pawła II w Kowalewie
14 Wabich Zofia SP im. Jana Pawła II w Kowalewie
15 Wiese Szymon SP im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie
16 Żakowska Antonina SP im. Jana Pawła II w Kowalewie

Rejon 2 – miasto Toruń, powiaty: toruński, aleksandrowski

L.p. Nazwisko i imię ucznia Szkoła
1. Adamski Stanisław Paweł  SP nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
2. Cisoń Paweł  SP im. św. S. Kostki w Łubiance
3. Drążek Maria Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
4. Gajda Małgorzata  SP nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
5. Gronowski Wojciech Michał  SP im. Jana Pawła II w Małej Nieszawce
6. Jabłoński Maksymilian Tadeusz  SP nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
7. Jarmulska Faustyna SP nr 3 im. bł. ks. S.W. Frelichowskiego w Chełmży
8. Kaźmierczak Magdalena  ZS w Brudnowie
9. Krause Krystyna  SP im. św. S. Kostki w Łubiance
10. Maciejczak Piotr ZS im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Konecku
11. Michalski Kacper SP nr 3 im. bł. ks. S.W. Frelichowskiego w Chełmży
12. Nienartowicz Zofia SP Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
13. Pietruszak Natalia  SP im. św. S. Kostki w Łubiance
14. Piotrowska Zuzanna  SP nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku
15. Podolak Piotr SP Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
16. Preisner Grzegorz Witold  SP nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
17. Pulczyńska Łucja  ZS w Brudnowie
18. Stasiak Natalia  SP nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku
19. Strzelecka Anna Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
20. Strzelecka Natalia Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
21. Szostek Jan SP im. ks. Jerzego Popiełuszki w Górsku
22. Szymańska Wiktoria SP nr 3 im. bł. ks. S.W. Frelichowskiego w Chełmży
23. Ułanowski Tymoteusz  SP nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu
24. Wiwatowski Kacper Maksymilian  SP nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu

Rejon 3 – miasto Włocławek, powiaty: lipnowski, radziejowski, włocławski

L.p. Nazwisko i imię ucznia Szkoła
1 Abramowicz Krzysztof SP w Wólce
2 Chenc Marta Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie
3 Czerwińska Maja SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim
4 Fer Mateusz Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
5 Gołębowski Jakub SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim
6 Gzik Maria SP nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku
7 Kawczyńska Aleksandra Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
8 Klauze Dominika Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
9 Kołodziejczak Stanisław SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
10 Krawczak Bartosz Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
11 Krygier Sara Anna Zespół Placówek Oświatowych im. hm. Janka Bytnara „Rudego” w Lubieniu Kujawskim
12 Kwiatkowska Małgorzata SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim
13 Lęgowski Mateusz SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim
14 Majchrzak Tomasz Andrzej SP im. Ziemi Kujawskiej w Przywieczerzynie
15 Malinowska Zofia Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie
16 Malka Piotr SP nr 19 we Włocławku
17 Małkowski Marcin SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim
18 Markowicz Karolina SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
19 Marmurowicz Katarzyna SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim
20 Mroczkowska Anna SP nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim
21 Mroczkowski Marcel Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie
22 Muszyński Jakub Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
23 Olczak Sandra Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie
24 Pawlak Aleksandra SP im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu
25 Piechota Wiktoria SP nr 19 we Włocławku
26 Pietrzak Weronika Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
27 Piórkowska Amelia SP nr 12 im. Władysława Broniewskiego we Włocławku
28 Polak Piotr Paweł SP nr 19 we Włocławku
29 Rucińska Adrianna Zespół Placówek Oświatowych im. hm. Janka Bytnara „Rudego” w Lubieniu Kujawskim
30 Rybka Jakub  SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
31 Seklecki Marek Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
32 Seklecki Mateusz Zespół Szkół nr 11 we Włocławku
33 Sekuła Maksymilian SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
34 Skowrońska Weronika Zespół Placówek Oświatowych im. hm. Janka Bytnara „Rudego” w Lubieniu Kujawskim
35 Skrzypińska Nikola Niepubliczna SP im. św. Jana Pawła II w Pocierzynie
36 Szubska Amelia SP nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
37 Wilczyński Joachim Publiczna SP im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
38 Wojciechowski Janusz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr. H. Sucharskiego we Włocławku
39 Wolman Wiktor SP nr 19 we Włocławku

Rejon 4 – miasto Grudziądz, powiaty grudziądzki, chełmiński, wąbrzeski, świecki

L.p. Nazwisko i imię ucznia Szkoła
1 Arendt Julia Jadwiga SP nr 4 im. por. Z. Kruszelnickiego  ps. „Wilk” w Grudziądzu
2 Bednarska Karolina SP im. płk. F. Laskowskiego Grucie
3 Brudło Bartosz SP im. Gen. T. Kościuszki w Zieleniu
4 Dąbrowski Paweł SP im. Gen. T. Kościuszki w Zieleniu
5 Drzystek Marcin SP im. płk. F. Laskowskiego Grucie
6 Figurski Jakub Michał SP nr 4 im. por. Z. Kruszelnickiego  ps. „Wilk” w Grudziądzu
7 Glaza Sandra SP im. Przyjaciół Borów Tucholskich w Lipinkach
8 Krukowski Mateusz SP im. Gen. T. Kościuszki w Zieleniu

Rejon 5 – powiaty: brodnicki, rypiński, golubsko-dobrzyński

L.p. Nazwisko i imię ucznia Szkoła
1 Byrwa Pola SP im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim
2 Goryńska Karolina SP im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim
3 Goryńska Kinga SP im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim
4 Górzewska Wiktoria SP nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy
5 Karwaszewska Julia SP w Rużu
6 Kopeć Oliwia ZSP im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
7 Kosińska Agnieszka ZSP im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
8 Napora Maria SP w Rużu
9 Pietrzykowski Paweł SP nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy
10 Stencel Jakub SP nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy
11 Szmell Igor SP w Jastrzębiu
12 Tarantowicz Roksana SP w Ugoszczu
13 Trawińska Antonia ZSP im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
14 Żuchowska Zuzanna SP w Rużu

Rejon 6 – powiaty: inowrocławski, mogileński, żniński

L.p. Nazwisko i imię ucznia Szkoła
1 Berg Hubert SP im. Adama Mickiewicza we Wszedniu
2 Golec Anna SP nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
3 Kopeć Zuzanna SP im. Adama Mickiewicza we Wszedniu
4 Lamańska Michalina SP im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
5 Markiewicz Natalia SP im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
6 Matuszewska Zuzanna SP im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
7 Niewiadomska Patrycja SP im. Adama Mickiewicza we Wszedniu
8 Nowak Michalina  SP im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
9 Świtała Marta SP nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

 

Dodaj komentarz