Rejon 6 – powiaty: inowrocławski, mogileński, żniński

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY REJON SZKOŁA
1. Panert Aleksandra 76 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
2. Jaskólski Stanisław 75 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w Parchaniu
3. Steppa Marcin 72 6 Katolicka Szkoła Podstawowa im. bł.ks.W. Demskiego w Inowrocławiu
4. Piotrowska Laura 71 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu
5. Kąkolewska Gabriela 68 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
6. Oknińska Wioletta 68 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w Parchaniu
7. Gajecka Wiktoria Joanna 67 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
8. Stawicka Kornelia 65 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
9. Tomkowiak Zuzanna 65 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
10. Bassa Jan 64 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu
11. Jankowska Amelia 64 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
12. Markiewicz Bartłomiej 64 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
13. Bukowska  Emilia 62 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu
14. Stolarska Dominika 62 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
15. Zwierzykowska Wiktoria 62 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
16. Drejs Julia 61 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
17. Grabowska Wiktoria 61 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
18. Chrubczyński Hubert 59 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
19. Świderek Kacper 59 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
20. Lamański Miłosz 58 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
21. Czerniak Patrycja 57 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
22. Spała Wiktoria  57 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
23. Balcerzak Kinga 56 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
24. Halik Julia Magdalena 55 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
25. Majerska Maria 55 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w Parchaniu
26. Cupriak  Zuzana 53 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu
27. Grzanka Michalina 53 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
28. Jędrzejewska Agata 52 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
29. Grącikowski Adam 51 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu
30. Lamańska Zuzanna 47 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
31. Majerska Dorota 47 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w  Parchaniu

Dodaj komentarz