Osoby zakwalifikowane do III Etapu

Lista osób zakwalifikowanych do Etapu III

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY REJON SZKOŁA
1. Paciorek Kalina 90 1 Zespół Szkół Muzycznych im. Artura  Rubinsteina w Bydgoszczy
2. Gałkowska Oliwia 89 5 Zespół Szkół Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Skrwilnie
3. Kamiński Paweł 87 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku
4. Rausch Olivier 87 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
5. Czarnecki Maciej Tymoteusz 87 4 Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie
6. Kumor Martyna Kaja 86 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
7. Wojdyło Dawid 86 4 Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie
8. Bojas Patrycja Anna 85 1 Szkoła Podstawowa  w Mycielewie
9. Salamońska Justyna 85 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
10. Dunajski Mateusz 85 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem
11. Król Dominika 84 2 Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej
12. Szeląg Agata 84 3 Publiczna Szkoła Podstawowa – Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
13. Wadach Martyna 83 1 Zespół Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II
14. Wolentarski Tomasz 83 4 Szkoła Podstawowa Nr 11 Grudziądz
15. Bucholc Zofia 82 2 Zespół Szkół nr 10 w Toruniu
16. Koziński Krystian 82 3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach im. mjr Henryka Sucharskiego
17. Paczkowski Piotr 82 3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach im. mjr Henryka Sucharskiego
18. Śmigielska Julia 81 1 Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
19. Rudzka Julia Maria 80 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
20. Serdyński Hubert 80 1 Szkoła Podstawowa im. J. Verne a
21. Korycka Hanna 80 3 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zaduszkach
22. Rosłonowski Szymon 80 3 Szkoła Podstawowa w Kikole im. Ignacego Antoniego Zboińskiego
23. Baliński Tomasz 78 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku
24. Czyż Kryspin 78 1 ZS 24/Szkoła Podstawowa nr 40
25. Marcińczyk Julia 78 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem
26. Rejewski Sebastian 78 5 Szkoła Podstawowa  im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim
27. Pełka Daniel 78 4 Szkoła  Podstawowa w Jarantowicach
28. Sikorski Piotr 77 3 ZSK im. ks. Jana Długosza
29. Kamińska Wiktoria 77 5 Zespół Szkół Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Skrwilnie
30. Balcerak Natalia 76 3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach im. mjr Henryka Sucharskiego
31. Panert Aleksandra 76 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
32. Jarosińska Paulina Dagmara 75 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
33. Kaczmarek Maciej 75 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
34. Ryszewski Dominik 75 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pocierzynie im. Jana Pawła II
35. Kamińska Weronika 75 5 Zespół Szkół Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Skrwilnie
36. Wiśniewska Martyna 75 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Gimnazjum im. J. Wybickiego w Rypinie
37. Kurek Agata 75 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Warlubiu
38. Dominiak Kamil 75 2 Zespół Szkół w Konecku
39. Jaskólski Stanisław 75 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w Parchaniu

Dodaj komentarz