Uncategorized

Wyniki etap szkolny „Mikołaj Kopernik i jego czasy”

Rejon 1

L.p.Nazwisko i imięLiczba punktówProcentSzkołaOpiekun
1Helt Łukasz4968Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w SypniewieLucyna Zająkała
2Kabat Radosław6793Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w SypniewieLucyna Zająkała
3Julia Szefler5678Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w SypniewieLucyna Zająkała
4Jan Jóźwiak5779Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyKarolina Siudzińska
5Weronika Wenderlich5779Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyKatarzyna Jóźwiak
6Urbańska Ida4972Szkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyKatarzyna Jóźwiak
7Kawa Liliana4866,7Zespół Szkół nr 24 im. M. Rejewskiego / Szkoła Postawowa nr 40 w BydgoszczyVioletta Kozłowska
8Dutkiewicz Kajetan54,575Zespół Szkół nr 24 im. M. Rejewskiego / Szkoła Postawowa nr 40 w BydgoszczyVioletta Kozłowska
9Skok Michał4765Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieHanna Molenda
10Erlich Kamil4765Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieHanna Molenda
11Piliński Paweł4765Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieHanna Molenda
12Sztuba Sonia5677Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w KowalewieHanna Molenda
13Cegłowska Kornelia4867Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyHanna Chmielewska
14Gesing Gabriela Maria4968Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyHanna Chmielewska
15Pawłowska Oliwia5374Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w BydgoszczyHanna Chmielewska
16Różańska Julia5272Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymmi w BydgoszczyHanna Chmielewska
17Julia Borowiak5576Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w KrólikowieEwelina Marczak
18Cichońska Maria6996Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w KrólikowieBarbara Wiencelewska-Cyranowicz
19Janus Maja5171Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w KrólikowieEwelina Marczak
20Łukaszewicz Julia5171Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w KrólikowieBarbara Wiencelewska-Cyranowicz
21Skibińska Julia4867Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w KrólikowieEwelina Marczak
22Szymczak Oliwia5779Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w KrólikowieBarbara Wiencelewska-Cyranowicz
23Spiołek Zuzanna5475Szkoła Podstawowa nr 57 im. TMMB w BydgoszczyHanna Jankowiak
24Jąkalak Antonina5475Szkoła Podstawowa nr 57 im. TMMB w BydgoszczyHanna Jankowiak
25Strzyż Emilia5171Szkoła Podstawowa nr 57 im. TMMB w BydgoszczyHanna Jankowiak
26Kmon Natanael4968Szkoła Podstawowa nr 57 im. TMMB w BydgoszczyHanna Jankowiak
27Papina Liliana4968Szkoła Podstawowa nr 57 im. TMMB w BydgoszczyHanna Jankowiak
28Spychalska Julia5374Zespół Szkół nr 16 w BydgoszczyJoanna Szałkowska
29Trafarska Anna4867Zespół Szkół nr 16 w BydgoszczyJacek Klimbej
30Barańska Anna5678Zespół Szkół nr 16 w BydgoszczyJacek Klimbej
31Barnaś Maja5272Zespół Szkół nr 16 w BydgoszczyJacek Klimbej
32Wieczorek Lena4968Zespół Szkół nr 16 w BydgoszczyJacek Klimbej
33Jamuła Paweł5374Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w BydgoszczyKamilla Tuzińska
34Kulczycka Wiktoria5069Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w BydgoszczyKamilla Tuzińska
35Bartel Julia Anna4765Szkoła Podstawowa nr 38 im. Zdobywców Wału Pomorskiego w BydgoszczyKamilla Tuzińska

Rejon 2

L.p. Nazwisko i imię Liczba punktów Procent Szkoła Opiekun
1 Kempara Szymon Piotr 54 75 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim Andrzej Sobieszczyk
2 Ryniecki Aleksander Artur 54 75 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim Andrzej Sobieszczyk
3 Żbikowski Szymon 52 72 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim Andrzej Sobieszczyk
4 Lajstet Karol Aleksander 49 68 Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim Andrzej Sobieszczyk
5 Chłosta Izaak 55 76 Szkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu Iwona Podraza
6 Stempiński Adrian 47 65 Szkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu Iwona Podraza
7 Binaszewska Julia 47 65 Szkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu Iwona Podraza
8 Balcerzak Adam 47 65 Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej Anna Rutkowska
9 Kaczmarek Maksymilian 47 65 Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej Anna Rutkowska
10 Łańska Lena 50 69 Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży Ewa Wiśniewska
11 Siwek Maja 50 69 Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży Ewa Wiśniewska
12 Dominiczak Tytus 52 72 Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży Ewa Wiśniewska
13 Gralla Wiktoria 51 71 Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży Ewa Wiśniewska
14 Kostański Alan 49 68 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie Beata Wyborska
15 Wesołowski Jakub 59 82 Zespół Szkół w Konecku Iwona Smardzewska
16 Maciejczak Piotr 55 76 Zespół Szkół w Konecku Iwona Smardzewska
17 Kołakowska Helena Jagoda 48 68 Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Maria Narczewska, Tomasz Dzieńkowski
18 Lewandowska Iga Magdalena 52 74 Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Maria Narczewska, Tomasz Dzieńkowski
19 Zagusta Tymoteusz 47 65 Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Maria Narczewska
20 Godkowska Klara 52 74 Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Maria Narczewska, Tomasz Dzieńkowski
21 Urbaczewska Marta 51 71 Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Maria Narczewska, Tomasz Dzieńkowski
22 Bering Mateusz Łukasz 49 68 Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Maria Narczewska
23 Holisz Piotr 48 67 Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu Maria Narczewska 
24 Powałowska Zofia 57 79 Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu Ewa Iwaszkiewicz
25 Gołuński Franciszek 47 65 Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu Anna Krygier
26 Bajerski Michał  50 69 Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu Justyna Bacińska
27 Kujaczyński Kacper 54 75 Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu Justyna Bacińska
28 Rumińska Julia Weronika 49 68 Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu Justyna Bacińska
29 Winowski Kamil 49 68 Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu Justyna Bacińska
30 Kowallek Zofia 47 65 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży Barbara Budziak
31 Kaczmarek Wiktor Zygmunt 47 65 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży Barbara Budziak
32 Moroz Artiom 51 71 Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży Barbara Budziak
33 Marut Oliwia 52 70 Zespół Szkół w Brudnowie Przemysław Bojarowski
34 Pulczyńska Łucja 59 79 Zespół Szkół w Brudnowie Przemysław Bojarowski
35 Tandecki Olivier 60 81 Zespół Szkół w Brudnowie Przemysław Bojarowski
36 Zwierzchowska Natalia 54 73 Zespół Szkół w Brudnowie Przemysław Bojarowski
37 Bartkowiak Zuzanna 56 78 Szkoła Podstawowa w Warszewicach  Elżbieta Żeglarska
38 Chojnacka Antonina 49 68 Szkoła Podstawowa w Warszewicach  Elżbieta Żeglarska
39 Narloch Szymon 60 83 Szkoła Podstawowa w Warszewicach  Elżbieta Żeglarska
40 Dudek Olga 54 75 Szkoła Podstawowa w Niszczewach Krzysztof Haziak
41 Staszak Patrycja 57 79 Szkoła Podstawowa w Niszczewach Krzysztof Haziak
42 Kempara Marcelina 58 67 Szkoła Podstawowa w Niszczewach Krzysztof Haziak
43 Kordubska Zuzanna 56 78 Szkoła Podstawowa w Niszczewach Krzysztof Haziak
44 Królak Wiktor 51 71 Szkoła Podstawowa w Niszczewach Krzysztof Haziak
45 Staszak Alicja 63 87 Szkoła Podstawowa w Niszczewach Krzysztof Haziak
46 Grzegórska Roksana 56 78 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku Renata Ostrowska
47 Cichorz Marcelina 58 80 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku Renata Ostrowska
48 Stępkowski Rafał 62 86 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku Renata Ostrowska
49 Stasiak Michał 66 92 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku Renata Ostrowska
50 Ilczyszyn Izabela 55 76 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku Renata Ostrowska
51 Trzciński Mateusz 52 72 Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku Renata Ostrowska
52 Graban Kacper 57 79 Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu Alicja Brożek
53 Pietruszewski Alan 53 74 Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu Alicja Brożek
54 Malcer Julia 50 69 Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu Alicja Brożek
55 Rafińska Julia 49 68 Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu Alicja Brożek
56 Ruta Julia 49 68 Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu Alicja Brożek
57 Piotrowski Franciszek 48 67 Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu Alicja Brożek


58 Klemański Bartłomiej 48 67 Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu Alicja Brożek
59 Tworek Szymon 47 65 Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu Alicja Brożek
60 Jabłoński Maksymilian Tadeusz 65 90,3 Szkoła Podstawowa nr 5 w Toruniu Izabela Chmielewska
61 Suska Katarzyna Anna 48 66,7 Szkoła Podstawowa nr 5 w Toruniu Grzegorz Cichuta

Rejon 3

L.p.Nazwisko i imięLiczba punktówProcentSzkołaOpiekun
1Piórkowski Bartłomiej6692Szkoła Podstawowa im. F. Żwirki i S. Wigury w MaliszewieEwa Adamkiewicz
2Rutkowska Gabriela5982Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimMałgorzata Droższewska
3Bartosz Augustyniak5171Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimMałgorzata Droższewska
4Sawicki Jędrzej5172Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimDorota Piwczyńska-Leśnik
5Suski Wiktor4867Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu KujawskimEwelina Agacka
6Szarwas Julia4867Szkoła Podstawowa im. hm. Janka Bytnara „Rudego” w Lubieniu KujawskimAndrzej Dominowski
7Gzik Antoni Paweł5779Szkoła Podstawowa nr 23 we WłocławkuMałgorzata Lubomska
8Gzik Maria5678Szkoła Podstawowa nr 23 we WłocławkuMałgorzata Lubomska
9Rybacki Piotr Bolesław4867Szkoła Podstawowa nr 23 we WłocławkuJoanna Hofman-Kupisz
10Kawczyńska Aleksandra6387,5Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie KujawskimMagdalena Derucka, Jacek Jagieło
11Pietrzak Weronika6185Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie KujawskimMagdalena Derucka, Jacek Jagieło
12Rakowska Narine4968Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie KujawskimMagdalena Derucka, Jacek Jagieło
13Wiśniewski Marcin4968Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie KujawskimMagdalena Derucka, Jacek Jagieło
14Chyl Blanka4867Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie KujawskimMagdalena Derucka, Jacek Jagieło
15Rybarczyk Katarzyna4867Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie KujawskimMagdalena Derucka, Jacek Jagieło
16Braer Grzegorz4765Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w ByczuMagdalena Derucka
17Maciejewski Kacper5576Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjra H. Sucharskiego w Zesple Szkolno-Przedszkolnym nr 1 we WłocławkuEwa Gzik
18Kapuścińska Natalia5475Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjra H. Sucharskiego w Zesple Szkolno-Przedszkolnym nr 1 we WłocławkuEwa Gzik
19Kurkiewicz Maja4765Szkoła Podstawowa nr 20 im. mjra H. Sucharskiego w Zesple Szkolno-Przedszkolnym nr 1 we WłocławkuEwa Gzik
20Struzik Magdalena4765Miejski Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w RadziejowieElżbieta Derucka
21Belica Jakub5678Miejski Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w RadziejowieElżbieta Derucka
22Maciejczak Kamil5374Miejski Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w RadziejowieElżbieta Derucka
23Idryan Gabriela4765Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we WłocławkuKatarzyna Prokopiak
24Kryczka Amelia5678Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we WłocławkuKatarzyna Prokopiak
25Wietrzykowska Julia4867Szkoła Podstaawowa im. Kamierza Wielkiego w KowaluPaula Krawiecka
26Jagielski Bartłomiej6185Szkoła Podstawowa nr 19 we WłocławkuPatryk Sękowski
27Szychowski Dawid5982Szkoła Podstawowa nr 19 we WłocławkuPatryk Sękowski
28Dziedzic Piotr5779Szkoła Podstawowa nr 19 we WłocławkuPatryk Sękowski
29Szablowski Kacper5880,56Szkoła Podstawowa nr 19 we WłocławkuPatryk Sękowski
30Rajewski Mateusz6083,33Szkoła Podstawowa nr 19 we WłocławkuPatryk Sękowski
31Malka Aleksander5880,56Szkoła Podstawowa nr 19 we WłocławkuPatryk Sękowski
32Radzikowski Maciej4765Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w KruszynieMagdalena Marczak

Rejon 4

L.p.Nazwisko i imięLiczba punktówProcentSzkołaOpiekun
1Bartkowska Patrycja6083SP im. gen. T. Kościuszki w ZieleńcuBobińska Grażyna
2Kamper Andrzej6387,5SP im. gen. T. Kościuszki w ZieleńcuBobińska Grażyna
3Wyborska Amelia5779SP im. gen. T. Kościuszki w ZieleńcuBobińska Grażyna
4Bachanek Oliwia Klaudia5982SP nr 4 w GrudziądzuZiółkowska Katarzyna
5Czaja Oliwier Grzegorz4765SP nr 4 w GrudziądzuZiółkowska Katarzyna
6Maćkowiak Julia Agata5779SP nr 4 w GrudziądzuZiółkowska Katarzyna
7Wrzos Paweł Jacek5475SP nr 4 w GrudziądzuZiółkowska Katarzyna
8Wojnowski Paweł6286Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie Piórkowska Anna
9Zalewski Jędrzej5069Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Wąbrzeźnie Piórkowska Anna

Rejon 5

L.p.Nazwisko i imięLiczba punktówProcentSzkołaOpiekun
1Szlejer Szymon6083Zespół Szkół w RadominieEwa Cyrankowska
2Kowalski Bartosz6393Zespół Szkół w RadominieEwa Cyrankowska
3Cyrankowski Rafał5779Szkoła Podstawowa w UgoszczuEwa Cyrankowska
4Rochnowska Lena Dominika5374Szkoła Podstawowa w UgoszczuEwa Cyrankowska
5Żbikowska Lidia5069Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w SzabdzieJolanta Brześkiewicz
6Krzyżanowska Dominika6793,05Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w GałczewieAndrzej Jakielski
7Rumińska Julia5779,16Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w GałczewieAndrzej Jakielski
8Czarnecka Amelia6691,66Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w GałczewieAndrzej Jakielski
9Adamowska Olga6590Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w OstrowitemAleksandra Budzińska
10Głowacki Tymon6286Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w OstrowitemAleksandra Budzińska
11Jabłoński Tomasz6083Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w OstrowitemAleksandra Budzińska
12Czarnecka Wiktoria5982Szkoła Podstawowa im. T. Kusocińskiego w Jabłonowie PomorskimEwa Rzepka
13Baraniak Przemysław4866,67Szkoła Podstawowa SPSK w MiesiączkowieUrszula Lutowska
14Bińczak Magda4968,06Szkoła Podstawowa SPSK w MiesiączkowieUrszula Lutowska
15Baliński Filim5272Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr H. Sucharskiego w RypinieBeata Szwed
16Jabłońska Nicola5576Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr H. Sucharskiego w RypinieMarta Dreślińska
17Jagielski Jan5171Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr H. Sucharskiego w RypinieBeata Szwed
18Pasta Igor5272Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr H. Sucharskiego w RypinieBeata Szwed
19Tadajewski Jakub5982Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr H. Sucharskiego w RypinieBeata Szwed
20Tyburski Jan4968Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr H. Sucharskiego w RypinieMarta Dreślińska
21Zabłocki Jakub5171Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr H. Sucharskiego w RypinieBeata Szwed
22Zieliński Tymon5779Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. mjr H. Sucharskiego w RypinieBeata Szwed

Rejon 6

L.p. Nazwisko i imię Liczba punktów Procent Szkoła Opiekun
1 Matuszewski Adam 60 83 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak 
2 Matuszewski Kacper 59 82 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak 
3 Sitarczyk Gabriela 51 71 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak 
4 Rybczyński Bartosz 51 71 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak 
5 Liszowska Kaja 50 69 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak 
6 Chrubczyński Bartosz 47 65 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak 
7 Kaźmierczak Patrycja 47 65 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak 
8 Kędzierska Kaja 50 70 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie Rafał Giemza
9 Olejnik Natalia 47 65 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie Rafał Giemza
10 Jaracz Agata 47 65 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie Rafał Giemza
11 Kaczmarek Franciszek 47 65 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Mogilnie Rafał Giemza
12 Woźniak Patrycja 47 65 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu Maria Kańkowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *