Uncategorized

Wyniki – etap szkolny 2021/2022

Lista osób zakwalifikowanych do Etapu II – rejonowego

Rejon 1 – miasto Bydgoszcz, powiaty: bydgoski, nakielski, sępoleński, tucholski

L.p. Nazwisko i Imię Szkoła
1 Miklaszewski Maciej Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Oddziałai Integracyjnymi w Bydgoszczy
2 Kabat Radosław Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie
3 Adamski Paweł Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
4 Michalak Marcel Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
5 Hak Amadeusz Szkoła Podstawowa w Mycielewie
6 Różańska Julia Szkoła odstawowa 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
7 Skibińska Julia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
8 Szymczak Oliwia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
9 Sztuba Sonia Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
10 Jarosz Julia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
11 Miklaszewski Piotr Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego z Oddziałai Integracyjnymi w Bydgoszczy
12 Sala Monika Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
13 Dutkiewicz Jakub Kajetan Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego Szkoła Podstawowa nr 40 w Bydgoszczy
14 Lewczyńska Marta Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
15 Szefler Julia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie
16 Janus Maja Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
17 Tyckun Emilia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
18 Osińska Karolina Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
19 Nadzieja Antoni Zespół Szkół nr 24 im. Mariana Rejewskiego Szkoła Podstawowa nr 40 w Bydgoszczy
20 Różński Jan Zespół Szkół nr 19 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułku z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
21 Helt Łukasz Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej w Sypniewie
22 Żochowski Jan Zespół Szkół nr 19 Szkoła Podstawowa nr 25 im. Synów Pułku z Oddziałami Integracyjnymi w Bydgoszczy
23 Jakubowski Wiktor Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
24 Borowiak Julia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
25 Igor Tomiczak Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie

Rejon 2 – miasto Toruń, powiaty: toruński, aleksandrowski

L.p. Nazwisko i Imię Szkoła
1 Sudoł Stella Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej
2 Samerek Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu
3 Klonowska Zuzanna Zespół Szkół w Zbrachlinie
4 Zarzycka Maja Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu
5 Ochocińska Martyna Zespół Szkół w Zbrachlinie
6 Górski Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 11 w Toruniu
7 Szczypiorski Kacper Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży
8 Stępkowski Rafał Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku
9 Ehlert Nikola Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu
10 Szczepańska Zofia Martyna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
11 Wojtaś Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży
12 Stasiak Natalia Szkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku
13 Kaczmarek Wiktor Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży
14 Chacińska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży
15 Życińska Agata Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży
16 Galicz Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu
17 Kostański Alan Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
18 Bartkowiak Zuzanna Szkoła Podstawowa w Warszewicach
19 Borowiec Julianna Wiesława Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
20 Konopa Konrad Szkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu
21 Brudniak Bartosz Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmży
22 Narloch Szymon Szkoła Podstawowa w Warszewicach
23 Kuciński Bruno Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
24 Michalski Kacper Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmży
25 Wesołowski Jakub Zespół Szkół w Konecku
26 Rydzyńska Martyna Szkoła Podstawowa nr 2 w Toruniu
27 Grzegórska Łucja Stanisława Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
28 Kłosowski Jakub Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu
29 Adamiuk Aleksandra Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
30 Płaczek Julia Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
31 Bieńkowska Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu
32 Kania Sebastian Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu
33 Winowski Kamil Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu
34 Chojnacka Antonina Anna Szkoła Podstawowa w Warszewicach

Rejon 3 – miasto Włocławek, powiaty: lipnowski, radziejowski, włocławski

L.p. Nazwisko i Imię Szkoła
1 Pietrzak Weronika Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
2 Kawczyńska Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
3 Molenda Patryk Tomasz Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
4 Wolman Wiktor Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
5 Peszyński Michał Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
6 Kwiatkowski Dariusz Adam Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
7 Bochenko Zuzanna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie
8 Kubacka Agata Szkoła Podtawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
9 Wiśniewski Łukasz Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
10 Dynakowska Amelia Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie
11 Maciejczak Kamil Publiczna Szkoła Podtawowa nr 1 w Radziejowie
12 Ręklewska Katarzyna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie
13 Malka Piotr Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
14 Kosmalski Adrian Szkoła Podstawowa im. hm Janka Bytnara „Rudego” w Lubieniu Kujawskim
15 Kamiński Krystian Zespół Szkół nr 11 – Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza we Włocławku
16 Zachwieja Jakub Publiczna Szkoła Podtawowa nr 1 w Radziejowie
17 Seklecki Mateusz Jan Zespół Szkół nr 11 – Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza we Włocławku
18 Jankowska Jagoda Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie
19 Kwiatkowska Nina Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie
20 Podolska Klaudia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie
21 Grzybowska Lena Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Krojczynie
22 Lewandowska Kaja Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
23 Krawczak Bartosz Szkoła Podtawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
24 Rybarczyk Katarzyna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
25 Skalska Julia Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
26 Rutkowska Gabriela Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim
27 Dobrosielska Julia Zespół Szkół nr 11 – Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza we Włocławku
28 Seklecki Marek Łukasz Zespół Szkół nr 11 – Szkoła Podstawowa im. Teofila Lenartowicza we Włocławku
29 Struzik Magdalena Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Radziejowie
30 Nowakowska Iga Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku
31 Gzik Maria Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego nr 23 we Włocławku
32 Siwczak Alekandra Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim

Rejon 4 – miasto Grudziądz, powiaty grudziądzki, chełmiński, wąbrzeski, świecki

L.p. Nazwisko i Imię Szkoła
1 Żuchowski Bartosz Szkoła Podtawowa im. Jana Pawła II w Boguszewie
2 Rafalski Damian Wiesław Szkoła Podtawowa im. Jana Pawła II w Boguszewie
3 Brudło Bartosz Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleńcu
4 Krukowski Mateusz Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleńcu
5 Arendt Julia Jadwiga Szkoła Podtawowa nr 4 w Grudziądzu
6 Chyła Maria Leokadia Szkoła Podtawowa im. Jana Pawła II w Boguszewie
7 Figurski Jakub Michał Szkoła Podtawowa nr 4 w Grudziądzu
8 Dąbrowski Paweł Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleńcu
9 Wzorek Jakub Szkoła Podstawowa im. gen. Tadeusza Kościuszki w Zieleńcu
10 Dwojacka Maja Szkoła Podtawowa im. Jana Pawła II w Boguszewie
11 Maćkowiak Julia Agata Szkoła Podtawowa nr 4 w Grudziądzu
12 Kmiecik Zuzanna Szkoła Podstawowa im. płk. Floriana Laskowskiego w Grucie
13 Leja Przemysław Szkoła Podstawowa w Jarantowice
14 Drzystek Marcin Szkoła Podstawowa im. płk. Floriana Laskowskiego w Grucie

Rejon 5 – powiaty: brodnicki, rypiński, golubsko-dobrzyński

L.p. Nazwisko i Imię Szkoła
1 Napolska Liliana Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
2 Trawińska Antonina Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
3 Kopeć Oliwia Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
4 Krzyżanowska Dominika Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
5 Napora Maria Szkoła Podstawowa im. Ziemi Dobrzyńskiej w Rużu
6 Goryńska Kinga Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim
7 Głowacki Kornel Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim
8 Tadajewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
9 Jeszka Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
10 Żuchowska Zuzanna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Dobrzyńskiej w Rużu
11 Kurtyka Amelia Maria Szkoła Podstawowa w Sadłowie
12 Maćkiewicz Julia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Dobrzyńskiej w Rużu
13 Żuchowska Oliwia Szkoła Podstawowa w Brzoziu
14 Szczawińska Hanna Szkoła Podstawowa w Brzoziu
15 Czarnecka Wiktoria Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim
16 Pucek Joanna Marzena Szkoła Podstawowa w Brzoziu
17 Ewald Tatiana Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim
18 Byrwa Pola Szkoła Podstawowa w Jabłonowie Pomorskim

Rejon 6 – powiaty: inowrocławski, mogileński, żniński

L.p. Nazwisko i Imię Szkoła
1 Walkowski Wiktor Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
2 Lamańska Michalina Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
3 Nowak Michalina Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
4 Matuszewski Kacper Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
5 Muszyńska Maja Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
6 Szczukowska Zuzanna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
7 Golec Anna Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
8 Matuszewska Zuzanna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
9 Markiewicz Natalia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
10 Sitarczyk Gabriela Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
11 Świtała Marta Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
12 Dankowska Zofia Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
13 Maruszak Fabian Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
14 Stejter Nina Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
15 Kuberski Kamil Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
16 Gamrot Iga Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
17 Masjanis Pola Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
18 Liszkowska Julia Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
19 Fałdzińska Maja Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
20 Salomońska Jagoda Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *