Wyniki Etap I – szkolny

Lista osób zakwalifikowanych do Etapu II – rejonowego

Rejon 1 – miasto Bydgoszcz, powiaty: bydgoski, nakielski, sępoleński, tucholski

L.p.Nazwisko i ImięSzkoła
1Bartosz PomałeckiSzkoła Podstawowa im. Kazimierza Korka
w Rozstrzębowie
2Wiese SzymonSzkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej

3Martyna CyganekSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Kowalewie
4Jagoda JakubowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Kowalewie
5Zofia WabichSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Kowalewie
6Antonina ŻakowskaSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
w Kowalewie
7Marcin SzczepaniakSzkoła Podstawowa  w Mycielewie

8Karolina KonopkaSzkoła Podstawowa  w Mycielewie

9Martyna BuksaSzkoła Podstawowa  w Mycielewie

10Aleksandra StrzyżewskaSzkoła Podstawowa  w Mycielewie

11Wiktoria StypczyńskaSzkoła Podstawowa  w Mycielewie

12Martyna Wadach Zespół Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II

13Helena Mizera Zespół Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II

14Jakub Adamski Zespół Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II

15Sara Rzendkowska Zespół Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II

Rejon 2 – miasto Toruń, powiaty: toruński, aleksandrowski

L.p.Nazwisko i ImięSzkoła
1Kempska MartynaSzkoła Podstawowa w Świętem
2Kempska JuliaSzkoła Podstawowa w Świętem
3Żywiczyńska PatrycjaSzkoła Podstawowa w Świętem
4Rynkiewicz Julia MariaSzkoła Podstawowa nr 5 w Toruniu
5Strzelecka AnnaZespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
6Folborska OliwiaSzkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu
7Faluta KarolinaSzkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu
8Leśniak JuliaSzkoła Podstawowa nr 15 w Toruniu
9Stasiak NataliaSzkoła Podstawowa nr 3 w Ciechocinku
10Gałązka NataliaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu
11Krzemińska FaustynaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu
12Szymeczko JacekSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu
13Piechocki PatrykSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu
14Zając HannaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu
15Dąbrowski MateuszSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu
16Chybińska AntoninaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu
17Sowińska WeronikaSzkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu
18Olejnik Marcelina MartaSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu
19Gwiździel MateuszSzkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Toruniu

Rejon 3 – miasto Włocławek, powiaty: lipnowski, radziejowski, włocławski

L.p.Nazwisko i ImięSzkoła
1Anecka SandraSzkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kłóbce 
2Deska MartaSzkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kłóbce 
3Kosowska BarbaraSzkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kłóbce 
4Pawłowska KlaudiaSzkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Kłóbce 
5Kowalski JakubSzkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Trzebiegoszczu
6Kwiatkowska MałgorzataSzkoła Podstawowa im. Władyslawa Łokietka nr 1 w Brześciu Kujawskim
7Szadkowska Julia MarikaSzkoła Podstawowa im. St. Sierż Mieczysłwa Majchrzaka w Kaliskach
8Latopolski OskarZespół Szkół nr 11 we Włocławku
9Domańska AnnaNiepubliczna Szkoła im. Św. Jana Pawła II w Pocierzynie
10Król DominikaNiepubliczna Szkoła im. Św. Jana Pawła II w Pocierzynie
11Majer KatarzynaNiepubliczna Szkoła im. Św. Jana Pawła II w Pocierzynie
12Tomaszewski PiotrNiepubliczna Szkoła im. Św. Jana Pawła II w Pocierzynie
13Muszyński JakubPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
14Pilarski BartoszPubliczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kasprowicza w Piotrkowie Kujawskim
15Cendrowski DawidSzkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie
16Becker MartaSzkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku
17Kołodziejczak Stanisław KarolSzkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku

Rejon 4 – miasto Grudziądz, powiaty grudziądzki, chełmiński, wąbrzeski, świecki

L.p.Nazwisko i ImięSzkoła
1Pelka DanielSzkoła Podstawowa w Jarantowicach
2Arendt Julia JadwigaSzkoła Podstawowa nr 4 w Grudziądzu
3Figurski Jakub MichałSzkoła Podstawowa nr 4 w Grudziądzu
4Janiszewska KamilaSzkoła Podstawowa w Zieleniu
5Stępień AnnaSzkoła Podstawowa w Zieleniu

Rejon 5 – powiaty: brodnicki, rypiński, golubsko-dobrzyński

L.p.Nazwisko i ImięSzkoła
1Kopeć OliwiaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
2Trawińska AntoniaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
3Kosińska AgnieszkaSzkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Gałczewie
4Goryńska KarolinaSzkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim
5Cisowski PiotrSzkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim
6Kalinowska MartaSzkoła Podstawowa w Ugoszczu
7Rygielska MajaSzkoła Podstawowa w Ugoszczu
8Wiśniewska AnastazjaSzkoła Podstawowa w Ugoszczu
9Kaszubska WiktoriaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem

Rejon 6 – powiaty: inowrocławski, mogileński, żniński

L.p.Nazwisko i ImięSzkoła
1Woźniak MajaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wszedzeniu
2Kopeć ZuzannaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wszedzeniu
3Berg HubertSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wszedzeniu
4Niewiadomska PatrycjaSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wszedzeniu
5Sypniewska Patrycja Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wszedzeniu
6Szot MartynaZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej
7Żarnowska ZuzannaZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej
8Kołtuńska MartynaZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej
9Czyrzniak DariaZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej
10Środoń KarolinaZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej
11Lamańska MichalinaZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej
12Markiewicz NataliaZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej
13Jasińska MajaZespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowie Biskupiej
14Cupriak MartynaSzkoła Podstawowa nr 14 im. Zygmunta Wilkońskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
15Cupriak ZuzannaSzkoła Podstawowa nr 14 im. Zygmunta Wilkońskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu
16Górska JuliaSzkoła Podstawowa nr 14 im. Zygmunta Wilkońskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu

Dodaj komentarz