Etap III – wojewódzki (21 marzec 2019)

WYNIKI FINAŁU KONKURSU WIEDZY O MARIANIE REJEWSKIM

WYNIKI UPRAWOMOCNIONE!!!

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY REJON SZKOŁA
1. Balcerak Natalia 102  3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach im. mjr Henryka Sucharskiego
2. Baliński Tomasz 109  1 Szkoła Podstawowa w Osielsku
3. Bojas Patrycja Anna  114 1 Szkoła Podstawowa  w Mycielewie
4. Bucholc Zofia  126 2 Zespół Szkół nr 10 w Toruniu
5. Czarnecki Maciej Tymoteusz  119 4 Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie
6. Czyż Kryspin  109 1 ZS 24/Szkoła Podstawowa nr 40
7. Dominiak Kamil 101  2 Zespół Szkół w Konecku
8. Dunajski Mateusz 112  5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem
9. Gałkowska Oliwia  125 5 Zespół Szkół Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Skrwilnie
10. Jarosińska Paulina Dagmara  108 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
11. Jaskólski Stanisław  91 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w Parchaniu
12. Kaczmarek Maciej 115  1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
13. Kamińska Weronika 101  5 Zespół Szkół Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Skrwilnie
14. Kamińska Wiktoria 106  5 Zespół Szkół Gimnazjum im. Św. Jana Pawła II w Skrwilnie
15. Kamiński Paweł 124  1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku
16. Korycka Hanna  116 3 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Zaduszkach
17. Koziński Krystian 121  3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach im. mjr Henryka Sucharskiego
18. Król Dominika  122 2 Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej
19. Kumor Martyna Kaja  128 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
20. Kurek Agata 11  100 4 Publiczna Szkoła Podstawowa w Warlubiu
21. Marcińczyk Julia  0 5 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Ostrowitem
22. Paciorek Kalina  129 1 Zespół Szkół Muzycznych im. Artura  Rubinsteina w Bydgoszczy
23. Paczkowski Piotr  121 3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach im. mjr Henryka Sucharskiego
24. Panert Aleksandra 115 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
25. Pelka Daniel 100  4 Szkoła  Podstawowa w Jarantowicach
26. Rausch Oliwier 107  1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
27. Rejewski Sebastian  95 5 Szkoła Podstawowa  im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim
28. Rosłonowski Szymon 99  3 Szkoła Podstawowa w Kikole im. Ignacego Antoniego Zboińskiego
29. Rudzka Julia Maria 119  1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
30. Ryszewski Dominik  101 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Pocierzynie im. Jana Pawła II
31. Salamońska Justyna  112 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie
32. Serdyński Hubert  103 1 Szkoła Podstawowa im. J. Verne a
33. Sikorski Piotr 117  3 ZSK im. ks. Jana Długosza
34. Szeląg Agata 118  3 Publiczna Szkoła Podstawowa – Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
35. Śmiglewska Julia  101 1 Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
36. Wadach Martyna  113 1 Zespół Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II
37. Wiśniewska Martyna  119 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Gimnazjum im. J. Wybickiego w Rypinie
38. Wojdyło Dawid  112 4 Gimnazjum nr 1 w Wąbrzeźnie
39. Wolentarski Tomasz  118 4 Szkoła Podstawowa Nr 11 Grudziądz

Dodaj komentarz