Rejon 1 – miasto Bydgoszcz, powiaty: bydgoski, nakielski, sępoleński, tucholski

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY REJON SZKOŁA
1 Paciorek Kalina 90 1 Zespół Szkół Muzycznych im. Artura  Rubinsteina w Bydgoszczy
2 Kamiński Paweł 87 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku
3 Rausch Oliwier 87 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
4 Bojas Patrycja Anna 85 1 Szkoła Podstawowa  w Mycielewie
5 Wadach Martyna 83 1 Zespół Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II
6 Śmigielska Julia 81 1 Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
7 Rudzka Julia Maria 80 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
8 Serdyński Hubert 80 1 Szkoła Podstawowa im. J. Verne a
9 Baliński Tomasz 78 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku
10 Czyż Kryspin 78 1 ZS 24/Szkoła Podstawowa nr 40
11 Jarosińska Paulina Dagmara 75 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
12 Kaczmarek Maciej 75 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
13 Jakiel Wiktor 73 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
14 Kończal Michalina 72 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
15 Schiewe Kacper Krzysztof 72 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
16 Słupińska Emilioa 72 1 Szkoła Podstawowa im. J. Verne a
17 Lewandowska Martyna 70 1 Gimnazjum  Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy im. Dominka Savio
18 Sikorski Bartosz 70 1 Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
19 Tataruch Paweł 70 1 Gimnazjum  Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy im. Dominka Savio
20 Borowiak Julia Weronika 69 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
21 Czechowska Nicole Oliwia 69 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
22 Śliwa Kacper Stefan 69 1 Szkoła Podstawowa  w Mycielewie
23 Sobiech Nadia 68 1 Zespół Szkół Muzycznych im. Artura  Rubinsteina w Bydgoszczy
24 Chazbijewicz Mariam 67 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
25 Słowiński Kacper 67 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
26 Żakowska Antonina 65 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
27 Jabłoński Mateusz 64 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
28 Molenda Filip 64 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
29 Potrzebowska Sandra 63 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
30 Buksa Jagoda 62 1 Szkoła Podstawowa  w Mycielewie
31 Mróz Agata 60 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
32 Rudnicka Oliwia 59 1 Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
33 Rokicka Zuzanna 58 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
34 Cyganek Martyna 57 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
35 Mianowicz Miłosz 57 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
36 Janowski Kacper 56 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
37 Woźniak Paulina Konstancja 56 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
38 Niespodziana Oliwia 51 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
39 Kowalski Bartłomiej 42 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków

Dodaj komentarz