Wyniki Etap 3 – wojewódzki

Lista Laureatów

Lp Nazwisko Imię Punkty Rejon Szkoła
1 Strzyżewska Zofia 115 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6 89-240 Kcynia
2 Kumor Martyna Kaja 113 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
3 Stróżyk Kaja Julianna 110 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6 89-240 Kcynia
3 Kotas Klaudia 110 2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 28
4 Olszewska Oliwia 109 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz
5 Deptulski Igor Artur 105 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
6 Sikorski Piotr 105 3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 28
7 Brągiel Filip 104 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5 89-200 Szubin
8 Karłowski Michał 103 1 Gimnazjum Publiczne nr 2 ul. 29 Listopada nr 7 86-050 Solec Kujawski
9 Malinowski Paweł 102 2 Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Żwirki i Wigury 49, 87-100 Toruń
10 Wiśniewska Martyna 102 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 27
11 Lewandowska Martyna 101 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko
12 Poniatowska Natalia 101 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
13 Urbańska Stanisława Barbara 101 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 26
14 Wolentarski Tomasz 101 4 Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Droga Mazurska 2 , 86-300 Grudziądz
15 Gałkowska Oliwia 100 5 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skrwilnie ul. Bieżuńska 16, 87510 Skrwilno
16 Jakubiak Klaudia Natalia 100 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21 89-200 Szubin
17 Koziński Krystian 100 3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach 88-220 Osięciny, ul. Traugutta 1
18 Pechta Amelia 100 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21 89-200 Szubin
19 Ciecierska Patrycja 99 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 29
20 Kosela Kamila Weronika 99 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno

Lista Finalistów

Lp Nazwisko Imię Punkty Rejon Szkoła
1 Chojnowski Antoni 94 2 Zespół Szkół nr 10 X LO w Toruniu ul. Plac Św. Katarzyny 9; 87-100 Toruń
2 Kucińska Kinga 94 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 30
3 Kołodziejczak Stanisław 93 3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
4 Korycka Hanna 93 3 Szkoła Podstawowa w Zadusznikach
5 Wilińska Laura 93 3 Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kuj. 88-230 Piotrków Kuj., ul. Włocławska 37
6 Czaplewski Eryk 91 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
7 Marcińczyk Julia 90 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
8 Kamińska Daria 88 2 Zespół Szkół w Zbrachlinie
9 Panert Aleksandra 85 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
10 Goliszewski Szymon 83 3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku 87-815 Smólnik
11 Ciechanowska Patrycja 80 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite
12 Kędzierska Marta 79 3 Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku ul. Szkolna 13, 87-800 Włocławek
13 Jóźwiak Szymon 77 3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 26
14 Kliber Zofia Anna 75 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
15 Gąsiorek Mateusz Dariusz 72 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu im. Zygmunta Wilkońskiego
16 Gesek Klaudia 72 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 29
17 Kruszczynska Marta 71 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
18 Becker Marta 69 3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
19 Słomczewska Kamila Weronika 68 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
20 Pawlak Klaudia 67 2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 29
21 Groblewska Klaudia 58 3 ZS nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Papieżka 89
22 Soja Aleksandra 40 4 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Grudziądzu ul. Konarskiego 14, 86-300 Grudziądz

Lista wg. Punktacji

Lp Nazwisko Imię Punkty Rejon Szkoła
1 Strzyżewska Zofia 115 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6 89-240 Kcynia
2 Kumor Martyna Kaja 113 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
3 Stróżyk Kaja Julianna 110 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6 89-240 Kcynia
3 Kotas Klaudia 109 2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 28
4 Olszewska Oliwia 109 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz
5 Deptulski Igor Artur 105 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
6 Sikorski Piotr 105 3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 28
7 Brągiel Filip 104 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5 89-200 Szubin
8 Karłowski Michał 103 1 Gimnazjum Publiczne nr 2 ul. 29 Listopada nr 7 86-050 Solec Kujawski
9 Malinowski Paweł 102 2 Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Żwirki i Wigury 49, 87-100 Toruń
10 Wiśniewska Martyna 102 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 27
11 Lewandowska Martyna 101 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko
12 Poniatowska Natalia 101 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
13 Urbańska Stanisława Barbara 101 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 26
14 Wolentarski Tomasz 101 4 Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Droga Mazurska 2 , 86-300 Grudziądz
15 Gałkowska Oliwia 100 5 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skrwilnie ul. Bieżuńska 16, 87510 Skrwilno
16 Jakubiak Klaudia Natalia 100 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21 89-200 Szubin
17 Koziński Krystian 100 3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach 88-220 Osięciny, ul. Traugutta 1
18 Pechta Amelia 100 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21 89-200 Szubin
19 Ciecierska Patrycja 99 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 29
20 Kosela Kamila Weronika 99 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
21 Chojnowski Antoni 94 2 Zespół Szkół nr 10 X LO w Toruniu ul. Plac Św. Katarzyny 9; 87-100 Toruń
22 Kucińska Kinga 94 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 30
23 Kołodziejczak Stanisław 93 3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
24 Korycka Hanna 93 3 Szkoła Podstawowa w Zadusznikach
25 Wilińska Laura 93 3 Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kuj. 88-230 Piotrków Kuj., ul. Włocławska 37
26 Czaplewski Eryk 91 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
27 Marcińczyk Julia 90 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
28 Kamińska Daria 88 2 Zespół Szkół w Zbrachlinie
29 Panert Aleksandra 85 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
30 Goliszewski Szymon 83 3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku 87-815 Smólnik
31 Ciechanowska Patrycja 80 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite
32 Kędzierska Marta 79 3 Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku ul. Szkolna 13, 87-800 Włocławek
33 Jóźwiak Szymon 77 3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 26
34 Kliber Zofia Anna 75 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
35 Gąsiorek Mateusz Dariusz 72 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu im. Zygmunta Wilkońskiego
36 Gesek Klaudia 72 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 29
37 Kruszczynska Marta 71 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
38 Becker Marta 69 3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
39 Słomczewska Kamila Weronika 68 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
40 Pawlak Klaudia 67 2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 29
41 Groblewska Klaudia 58 3 ZS nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Papieżka 89
42 Soja Aleksandra 40 4 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Grudziądzu ul. Konarskiego 14, 86-300 Grudziądz
43 Brzyska Adrianna nb 4 Szkoła Podstawowa w Grucie im. Kpt. Floriana Laskowskiego Gruta 70, 86-330 Mełno
44 Świercz Angelika nb 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo

Lista Alfabetyczna

Lp Nazwisko Imię Punkty Rejon Szkoła
1 Becker Marta 69 3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
2 Brągiel Filip 104 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5 89-200 Szubin
3 Brzyska Adrianna nb 4 Szkoła Podstawowa w Grucie im. Kpt. Floriana Laskowskiego Gruta 70, 86-330 Mełno
4 Chojnowski Antoni 94 2 Zespół Szkół nr 10 X LO w Toruniu ul. Plac Św. Katarzyny 9; 87-100 Toruń
5 Ciechanowska Patrycja 80 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite
6 Ciecierska Patrycja 99 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 29
7 Czaplewski Eryk 91 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
8 Deptulski Igor Artur 105 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
9 Gałkowska Oliwia 100 5 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skrwilnie ul. Bieżuńska 16, 87510 Skrwilno
10 Gąsiorek Mateusz Dariusz 72 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu im. Zygmunta Wilkońskiego
11 Gesek Klaudia 72 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 29
12 Goliszewski Szymon 83 3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku 87-815 Smólnik
13 Groblewska Klaudia 58 3 ZS nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Papieżka 89
14 Jakubiak Klaudia Natalia 100 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21 89-200 Szubin
15 Jóźwiak Szymon 77 3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 26
16 Kamińska Daria 88 2 Zespół Szkół w Zbrachlinie
17 Karłowski Michał 103 1 Gimnazjum Publiczne nr 2 ul. 29 Listopada nr 7 86-050 Solec Kujawski
18 Kędzierska Marta 79 3 Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku ul. Szkolna 13, 87-800 Włocławek
19 Kliber Zofia Anna 75 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
20 Kołodziejczak Stanisław 93 3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
21 Korycka Hanna 93 3 Szkoła Podstawowa w Zadusznikach
22 Kosela Kamila Weronika 99 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
23 Kotas Klaudia 109 2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 28
24 Koziński Krystian 100 3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach 88-220 Osięciny, ul. Traugutta 1
25 Kruszczynska Marta 71 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
26 Kucińska Kinga 94 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 30
27 Kumor Martyna Kaja 113 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
28 Lewandowska Martyna 101 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko
29 Malinowski Paweł 102 2 Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Żwirki i Wigury 49, 87-100 Toruń
30 Marcińczyk Julia 90 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
31 Olszewska Oliwia 109 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz
32 Panert Aleksandra 85 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
33 Pawlak Klaudia 67 2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 29
34 Pechta Amelia 100 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21 89-200 Szubin
35 Poniatowska Natalia 101 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
36 Sikorski Piotr 105 3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 28
37 Słomczewska Kamila Weronika 68 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
38 Soja Aleksandra 40 4 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Grudziądzu ul. Konarskiego 14, 86-300 Grudziądz
39 Stróżyk Kaja Julianna 110 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6 89-240 Kcynia
40 Strzyżewska Zofia 115 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6 89-240 Kcynia
41 Świercz Angelika nb 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
42 Urbańska Stanisława Barbara 101 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 26
43 Wilińska Laura 93 3 Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kuj. 88-230 Piotrków Kuj., ul. Włocławska 37
44 Wiśniewska Martyna 102 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 27
45 Wolentarski Tomasz 101 4 Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Droga Mazurska 2 , 86-300 Grudziądz

Dodaj komentarz