Wyniki II Etap Konkursu Wiedzy

Wyniki komisjami rejonowymi:

Rejon 1

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY SZKOŁA
1. Karłowski Michał

 

94 Gimnazjum Publiczne nr 2

ul. 29 Listopada nr 7 86-050 Solec Kujawski

2. Brągiel Filip 93 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie), ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

3. Strzyżewska Zofia 93 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia           

4. Stróżyk Kaja 92 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia                      

5. Rudzka Julia 89 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie),ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

6. Kmieć Kamil 86 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

7. Świstek Maria Ewa 86 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

ul. Pod Reglami  85-794 Bydgoszcz            

8. Olszewska  Oliwia 84 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz

9. Nowak Lidia 83 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

10. Pechta  Amelia 83 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

11. Niespodziana Oliwia 82 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie), ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

12. Pawlicki Patryk 82 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie), ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

13. Potyrzebowska Sandra 82 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie), ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

14. Walter Maria 82 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

15. Łabenda Alicja 81 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3    85-208 Bydgoszcz

16. Mackiewicz Julia 81 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła  II w Bydgoszczy , ul. Nowodworska 17  85-120 Bydgoszcz
17. Jakubiak Klaudia Natalia 80 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

18. Dalke Róża 79 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

19. Rudnicki Gilbert 79 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła  II w Bydgoszczy, ul. Nowodworska 17   85-120 Bydgoszcz
20. Surma Jakub 79 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3, 85-208 Bydgoszcz

21. Wypych Blanka Zuzanna 79 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

22. Nowiński Mateusz  

 

78

 

Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

23. Załoga Julia Weronika 77 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

24. Geppert Adriana 76 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz

25. Wągrowski Mateusz Rafał 76 Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

26. Bracikowski    Bartosz 75 Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

27. Lesiński          Tomasz 75 Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

28. Masiak Jakub 75 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

29. Zywert Adrian 75 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3     85-208 Bydgoszcz

30. Chojnacki Mateusz 74 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła  II w Bydgoszczy ,ul. Nowodworska 17   85-120 Bydgoszcz
31. Nagórska Monika 74 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

ul. Pod Reglami  85-794 Bydgoszcz            

32. Gajewska Michalina Anna 73 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

33. Piasecki Antoni 73 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia                      

34. Wiejaczka Zuzanna 71 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia                      

35. Winkowska Julia, Michalina 70 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia           

36. Jagodzińska Natalia 69 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

ul. Pod Reglami  85-794 Bydgoszcz

37. Masierak  Marta 65 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz

38. Bartoszek Marcin 62 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

39. Szcześniak Wiktor 62 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz

40. Barska Gabriela 60 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

ul. Pod Reglami  85-794 Bydgoszcz

41. Wilczyńska Dominika 60 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

42. Bortkiewicz Natalia 57 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3     85-208 Bydgoszcz

43. Majda Oliwia 57 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

44. Wełnicka Wiktoria 52 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

45. Kamińska Kamila nieobecny Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

46. Ogorzałek Marika nieobecna Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3, 85-208 Bydgoszcz

47. Orłowska Małgorzata nieobecna Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3  85-208 Bydgoszcz

48. Różańska Zuzanna nieobecna Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

49. Szarapka Gabriela nieobecna Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła  II w Bydgoszczy, ul. Nowodworska 17 85-120 Bydgoszcz
50. Szymaniak      Dobromiła Aleksandra nieobecna Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

Rejon 2

lp. Nazwisko (nazwiska) ucznia Imię (imiona) ucznia Powiat Liczba punktów uzyskanych w zawodach II etapu
1. Deptulski Igor Artur aleksandrowski 96
2. Kumor Martyna Kaja aleksandrowski 98
3. Palińska Natalia aleksandrowski 89
4. Salamońska Justyna aleksandrowski 83
5. Świercz Angelika aleksandrowski 97
6. Wiśniewska Natalia aleksandrowski 79
7. Biernacka Marlena aleksandrowski 84
8. Chojnowski Antoni Adam toruński 92
9. Pełczyńska Klaudia Maria toruński 79
10. Osowski Oskar Artur toruński 75
11. Brykała Anna toruński 75
12. Zalfresso-Jundziło Anna Helena toruński 85
13. Kozłowski Maksymilian Stanisław toruński 82
14. Gromińska Marika Anna toruński 78
15. Moroz Maciej Piotr toruński 66
16. Pietruszka Mateusz Jan toruński 70
17. Kotas Klaudia aleksandrowski 84
18. Grzegórska Aleksandra aleksandrowski 77
19. Król Dominika toruński 81
20. Słomczewska Magdalena aleksandrowski 76
21. Zgliński Eryk aleksandrowski 69
22. Świdnicka Karolina toruński 75
23. Sędziak Stanisław toruński 60
24. Pietras Oliwia toruński  
25. Wesoły Michał toruński  
26. Mareczko Mikołaj toruński 66
27. Jabłońska Karolina toruński 67
28. Wielowiecka Dominika toruński 63
29. Borysiak Jakub toruński  
30. Puszakowska Lidia Barbara toruński 54
31. Sivickis Wiktoria toruński  
32. Cieszkowska Julia toruński 73
33. Obiezierski Kacper aleksandrowski 70
34. Drewiński Maciej Piotr toruński 69
35. Trzpil Daria toruński 61
36. Paczkowska Natalia toruński 58
37. Gadomska Iza toruński 69
38. Chojnowska Roksana toruński 45
39. Janczewska Magdalena toruński 37
40. Szmidt Aleksandra toruński 58
41. Dwojak Marlena toruński 39
42. Fladrowska Oliwia toruński 29
43. Woś Jakub toruński 43
44. Babiarz Bartosz toruński 71

Rejon 3

L.p. Nazwisko i imię Szkoła Ilość punktów

 

1.       Hejmanowska Magdalena Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku

 

70
2.       Jabłoński Kamil Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku

 

76
3.       Maliszewska Aleksandra Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 we Włocławku

 

57
4.       Kwiatkowski Krzysztof Gimnazjum w Pocierzynie

 

90
5.       Kryszkowska Klaudia Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 we Włocławku

 

36
6.       Łuczak Gabriela Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 we Włocławku

 

46
7.       Zasada Agata Zespół Szkół nr 4 Gimnazjum nr 7 we Włocławku

 

64
8.       Bartczak Kamil Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

62
9.       Czaplicki Kacper Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

74
10.             Drzewiecka Wiktoria Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku 70
11.             Gorajek Marcin Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

71
12.             Jóźwiak Szymon Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

72
13.             Kacprowicz Elżbieta Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

62
14.             Kazimierska Klaudia Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

79
15.             Konopka Bartłomiej Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

85
16.             Lewandowska Aleksandra Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

87
17.             Łącka Aleksandra Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

90
18.             Marczewska Julia Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

80
19.             Naraziński Krzysztof Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

86
20.             Pikulska Aleksandra Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

92
21.             Prokopczyk Jakub Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

nieobecny
22.             Różańska Aleksandra Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

64
23.             Sikorski Piotr Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

88
24.             Skibowska Alicja Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

82
25.             Wierszyło Rafał Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

71
26.             Wujec Michał Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

80
27.             Zaborowska Alicja Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

75
28.             Zarzecka Zofia Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

69
29.             Ziółkowski Patryk Zespół Szkół Katolickich im. Ks. Jana Długosza we Włocławku

 

83
30.             Ludwicka Patrycja Miejski Zespół Szkół w Radziejowie                                                     Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Franciszka Becińskiego

 

82
31.             Gościniak Weronika Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, Publiczne Gimnazjum 58
32.             Łysiak Barbara Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Kruszynie, Publiczne Gimnazjum 52
33.             Kaniewska Agata Zespół Szkół i Placówek w Piotrkowie Kujawskim                        Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 85
34.             Wiliński Michał Zespół Szkół i Placówek w Piotrkowie Kujawskim                        Gimnazjum im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 88

Rejon 4

lp. Nazwisko (nazwiska) ucznia Imię (imiona) ucznia Powiat Liczba punktów uzyskanych w zawodach II etapu
1. Kosińska Kamila wąbrzeski 91
2. Wolentarski Tomasz Grudziądz 86
3. Kosela Kamila Weronika wąbrzeski 84
4. Wilamowski Kacper wąbrzeski 83
5. Brzyska Adrianna grudziądzki 78
6. Góra Oliwia wąbrzeski 77
7. Kurnik Bartłomiej grudziądzki 77
8. Guz Marta grudziądzki 76
9. Meka Marta wąbrzeski 75
10. Kozłowski Mateusz Grudziądz 75
11. Samborska Marta grudziądzki 75

Rejon 5

 Lp. Nazwisko   i imię Szkoła Punkty
1. Wiśniewska Agata Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim 86 pkt
2. Kamiński Kamil Gimnazjum im.

Św. Jana Pawła II                    w Skrwilnie

93 pkt
3. Majewska Izabela Gimnazjum im.

Św. Jana Pawła II                       w Skrwilnie

77 pkt
4. Bartel Dawid Gimnazjum im.

Św. Jana Pawła II                      w Skrwilnie

74 pkt
5. Mateusz Wierzchowski Gimnazjum im.

Św. Jana Pawła II                      w Skrwilnie

71 pkt
6. Kuczkowska Magdalena Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 82 pkt
7.  

Piotrowska Natalia

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 81 pkt
8. Tęgowski Konrad

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 92 pkt
9. Wiśniewska Martyna

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 88 pkt

 

10.  

Milarski Jakub

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 87 pkt
11. Cyrankowski Dominik

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 80 pkt
12. Pilarski Jakub

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 86 pkt
13. Ciecierska Kinga

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 65 pkt
14.  

Grochowalski Sebastian

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 80 pkt
15. Lipska Joanna

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 76 pkt
16. Słowik Alekasandra

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 75 pkt
17. Grabowska Liwia

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 71 pkt
18. Komasara Ksawery Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy 62 pkt
19 Balewski Mateusz Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy 63 pkt
20. Nadarzewski Jan Gimnazjum nr 2

w Zespole Szkół nr 1

w Brodnicy

im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II

73 pkt
21. Woźniak Tymoteusz Gimnazjum nr 2

w Zespole Szkół nr 1

w Brodnicy

im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II

73 pkt
22. Ciecierska Patrycja Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalkach 81 pkt
23. Poniatowska Natalia Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem 88 pkt
24. Wolska Monika Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem 82 pkt
25. Ciechanowska Patrycja Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem 81 pkt

Rejon 6

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY SZKOŁA
1.        Sucharski Jakub Bartłomiej 93 Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w Inowrocławiu
2.        Żukowska Zuzanna Maria 84 Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w Inowrocławiu
3.        Szałecki Kamil 81 Gimnazjum im. M. Kopernika w Sławęcinku

 

4.        Świderska Dorota Hanna 79 Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w Inowrocławiu
5.        Matuszewska Natalia

 

75 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
6.        Rogowska Natalia Alicja 75 Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w Inowrocławiu
7.        Oczkowska Natalia 73 Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w Inowrocławiu
8.        Panert Aleksandra

 

71 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
9.        Czaplewski Eryk

 

69 ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
10.    Żukowski Jakub Jacek 59 Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Z. Wilkońskiego w Inowrocławiu
11.    Kryszak Marta

 

—— ZS im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

Dodaj komentarz