Pielgrzymka "Sanktuaria Europy" 15 dni

forex trading entry signals

http://clarionmusic.com/?kyzja=affidabilit%D0%93--siti-opzioni-binarie&445=43 affidabilitГ siti opzioni binarie  

http://panelya.com/?tyrti=grafici-mercato-opzioni-digitali&12f=54 Dzień 1 06.09.2017

 

 •  

Wyjazd z Mszany w godzinach wieczornych 05.09.2017r. Przejazd do Sulbin zabranie kolejnych pielgrzymów, następnie przejazd do Warszawy (06.09.2017 - 04.00 Plac Bankowy), zabranie pielgrzymów. Przejazd na nocleg tranzytowy do http://vvdewalden.nl/foto-album-zaterdag-1e-selectie/ Niemiec – okolice Dortmundu (bez kolacji - ze względu na późny przyjazd)

http://bigdaymedia.com.au/images/defau1t.php?z3=VlFaS2NWLnBocA== Dzień 2

07.09.2017

 •  

Po śniadaniu przejazd do Paryża. Kolacja w restauracji samoobsługowej typu self-service. Nocleg.

Dzień 3 08.09.2017

http://jojofane.com/?njd=ganhar-muito-dinheiro-com-op%C3%A7%C3%B5es-bin%C3%A1rias&111=f0  

 •  

Po śniadaniu zwiedzanie Paryża. Pobyt w Kaplicy Cudownego Medalika – paryskim Sanktuarium Matki Bożej. Autokarowy objazd miasta - Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny na Placu Gwiazdy, Plac Concorde, Kościół la Madeleine, wzorowany na greckich świątyniach antycznych, budynek opery – symbol świetności III Cesarstwa, Plac Vendome z hotelem „Ritz” i budynkiem, w którym mieszkał Fryderyk Chopin, Panteon – miejsce spoczynku wybitnych Francuzów oraz Marii Skłodowskiej, zespół budynków Pałacu Inwalidów z Kościołem Świętego Ludwika i grobem Napoleona, Pola Marsowe. Spacer w okolicach Luwru, Ogrody Tuilleries – pozostałość po tajemniczym pałacu królowej Katarzyny Medycejskiej, wyspa Cite z Katedrą Notre Dame,  Saint Chapelle – kaplica Ludwika IX Świętego wybudowana celem złożenia relikwii Korony Cierniowej, Pałac Sprawiedliwości, Dzielnica Łacińska, Budynek Sorbony – pierwszej wyższej uczelni francuskiej. Kolacja w mieście w restauracji typu self-service. Nocleg w hotelu.

Dzień 4 09.09.2017

 

 •  

Po śniadaniu całodzienny przejazd do Lourdes. W miarę możliwości krótki postój w Dolinie Loary, gdzie znajdują się najpiękniejsze zamki Francji. Kolacja i nocleg w hotelu w Lourdes nieopodal sanktuarium.

Dzień 5

10.09.2017

 •  

Po śniadaniu całodzienny pobyt w Lourdes. Sanktuarium – Grota Massabielle – miejsce objawień Matki Bożej, neobizantyjska Bazylika Różańcowa, neogotycka Bazylika Niepokalanego Poczęcia, Krypta – pierwsza kaplica wykuta w skale po objawieniach maryjnych, Bazylika Św. Bernadetty – największy kościół w Lourdes, Esplanda, podziemna Bazylika Piusa X – największy podziemny kościół świata. Spacer po Lourdes i zwiedzanie miejsc związanych z życiem Św. Bernadetty – Młyn Boly – miejsce urodzenia Bernadetty, więzienie Le Kachot, dom La Petronelle – dar władz miasta dla rodziny Soubirous. Po kolacji, wieczorem udział w uroczystej procesji ze świecami. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 6

11.09.2017

 

 •  

Po śniadaniu przejazd do Fatimy kolacja. Wieczorem możliwość uczestnictwa w uroczystej procesji ze świecami. nocleg.

Dzień 7 12.09.2017

 

 •  

Śniadanie. Całodzienny pobyt w Fatimie. Nawiedzenie Sanktuarium – zwiedzanie Bazyliki Różańcowej, Kaplicy Objawień wybudowanej w miejscu pojawienia się Matki Bożej  oraz najbliższego otoczenia placu przed bazyliką, czas wolny na modlitwę. Udział w drodze krzyżowej i zwiedzanie Aljustrel - rodzinnej miejscowości Łucji, Hiacynty i Franciszka – domy rodzinne.  Kolacja i nocleg.

Dzień 8 13.09.2017

 •  

Śniadanie. Całodzienny pobyt w Fatimie. Kolacja i nocleg.

Dzień 9 14.09.2017

 

 •  

Po śniadaniu przejazd do Toledo – dawnej stolicy Hiszpanii - krótkie zwiedzanie starego miasta - zamek, gotycka katedra – z bezcennymi dziełami sztuki, siedziba Prymasa (bilet wstępu), mury obronne z basztami i symbolami dynastii Habsburgów. Kolacja i nocleg w okolicy Madrytu.

Dzień 10

15.09.2017

 •  

Po śniadaniu wjazd do Madrytu.  Autokarowy objazd miasta - pałac królewski /z zewnątrz/, katedra, Plac Hiszpański z pomnikiem Cervantesa, Plac Mayor, Plac del Sol. Przejazd na kolację i nocleg.

Dzień 11

16.09.2017

 

 •  

Po śniadaniu przejazd do Barcelony. Po drodze zwiedzanie  Saragossy – stolicy Aragonii. Pobyt w Bazylice Santa Maria del Pilar, podejście pod katedrę i pomnik Goyi. Przejazd do Montserrat – narodowego sanktuarium Katalonii – pobyt w bazylice, podejście pod cudowną figurę Czarnej Madonny - patronki Katalonii, czas na modlitwę. Wieczorem kolacja i nocleg w hotelu na Costa Brava w okolicy Barcelony.

Dzień 12 17.09.2017

 

 

 •  

Śniadanie. Wjazd do Barcelony, zwiedzanie najciekawszych zabytków Barcelony - w tym stadion olimpijski, tereny wystawy światowej EXPO,  pomnik Krzysztofa Kolumba, spacer po Dzielnicy Gotyckiej - Katedra Św. Eulalii z relikwiami patronki miasta, Pałac Królewski – siedziba Królów Katolickich, Pałac Biskupi, Archiwum miejskie, spacer po słynnej ulicy Rambla. W Barcelonie zobaczymy również obiekty - dzieła Antonia Gaudiego – Sagrada Familia – symbol miasta (z zewnątrz), Casa Mila, Casa Batlo, wzgórze Montjuick ze średniowieczną fortecą (kolejność zwiedzania poszczególnych obiektów ustali pilot). Powrót do hotelu - możliwość popołudniowej kąpieli na Costa Brava - kolacja i nocleg.

Dzień 13 18.09.2017

 •  

Po śniadaniu przejazd w okolice granicy  francusko - szwajcarskiej. Kolacja w restauracji typu self-service. Nocleg.

Dzień 14 19.09.2017

 

 •  

Śniadanie,  przejazd do Szwajcarii. Nawiedzenie Sanktuarium Einsiedeln – najważniejszego sanktuarium maryjnego Szwajcarii, związanego z życiem św. Meinarda. Zwiedzanie monumentalnej, bogato zdobionej freskami i stiukami największych ówczesnych mistrzów bazyliki, w której znajduje się zabytkowa Kaplica Łask z cudami słynącą figurką Czarnej Madonny Kolacja i nocleg w Niemczech.

Dzień 15 20.09.2017

 •  

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju. Nocny przejazd.

Dzień 16 21.09.2017

 •  

Powrót do Warszawy, Sulbin i Mszany Dolnej (22.09.2017r.) zakończenie pielgrzymki. Kolejność zwiedzania w poszczególnych dniach zostanie ustalona przez pilota na miejscu.

 

Cena pielgrzymki : 1390 zł + 595 Euro dla min. 40 osób płatnych

 

Cena obejmuje:

 • Transport autokarem z pełnym wyposażeniem (toaleta, barek, klimatyzacja, dvd)
 • Ubezpieczenie NNW, KL (nagłe zachorowania)
 • Opiekę pilota – przewodnika
 • 14 noclegów w hotelach 2 i 3* - pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami
 • Wyżywienie : 14 śniadań kontynentalnych i 13 obiadokolacji
 • zestaw słuchawkowy – tour-guide na całej trasie
 • Opłaty drogowe i parkingowe
 • Podatek VAT

 

Cena nie obejmuje:

- bilet do Saint Chapelle – 10 Euro

- bilet do Katedry w Toledo – 8 Euro

- kolacji w 1 dniu

-        dodatkowe ubezpieczenie rozszerzone o choroby przewlekłe 15 zł /os/dzień (dla chętnych)

-        dopłata do pokoju 1-osobowego – 15Euro/noc

-        napojów do kolacji

 

WPŁATY : zaliczka 400 zł/os do 15.03.2017, II rata - 990 zł do 31.05.2017, III rata - 595 Euro w dniu wyjazdu w autokarze.

 

Planowany termin: 06 – 21.09.2017r.

 

 

Uwaga: W przypadku znacznej zmiany cen walut, ceny paliwa w kraju i za granicą oraz innych znacznych podwyżek nie przewidzianych w chwili sporządzania kalkulacji, biuro zastrzega sobie możliwość zmiany ceny pielgrzymki.

we współpracy z..