Wyniki finału

where can i get premarin   this content Wyniki uprawnomocnione.

banc de binary demo account Decyzją komisji 21 osób zostaje laureatami:

Lp. Nazwisko (nazwiska) ucznia Imię (imiona) ucznia rejon/powiat Liczba punktów 
1 Kosela Kamila Weronika rejon 4 123
2 Lewandowska Aleksandra rejon 3 118
3 Karłowski Michał rejon 1  117
4 Matuszewska Natalia rejon 6 110
5 Pikulska Aleksandra rejon 3 108
9 Wolentarski Tomasz rejon 4 107
6 Kaniewska Agata rejon 3 106
7 Chojnowski Antoni Adam rejon 2 106
8 Olszewska Oliwia rejon 1  105
10 Sucharski Jakub Bartłomiej rejon 6 104
11 Sikorski  Piotr rejon 3 102
12 Kumor Martyna Kaja rejon 2 102
13 Strzyżewska Zofia rejon 1  98
14 Świercz Angelika rejon 2 97
17 Łącka Aleksandra rejon 3 97
15 Konopka Bartłomiej rejon 3 96
16 Deptulski  Igor Artur rejon 2 95
18 Ciecierska Patrycja rejon 5 93
19 Kmieć Kamil rejon 1  92
20 Tęgowski Konrad rejon 5 91
21 Geppert Adriana rejon 1  91

binär option testkonto 21 osób zostaje finalistami:

 

Lp. Nazwisko (nazwiska) ucznia Imię (imiona) ucznia rejon/powiat Liczba punktów 
1 Piotrowska Natalia rejon 5 90
2 Milarski Jakub rejon 5 90
3 Żukowska Zuzanna Maria rejon 6 89
4 Świdnicka Karolina rejon 2 89
5 Wiśniewska Martyna rejon 5 88
9 Kwiatkowski Krzysztof rejon 3 87
6 Naraziński Krzysztof rejon 3 86
7 Ciechanowska  Patrycja rejon 5 86
8 Kotas Klaudia rejon 2 86
10 Świstek Maria Ewa rejon 1  85
11 Surma Jakub rejon 1  85
12 Pilarski Jakub rejon 5 85
13 Stróżyk  Kaja rejon 1  84
14 Majewska Izabela rejon 5 84
17 Kuczkowska Magdalena rejon 5 84
15 Zalfresso-Jundziło Anna Helena rejon 2 83
16 Pechta Amelia rejon 1  82
18 Jakubiak Klaudia Natalia rejon 1  82
19 Cyrkanowski Dominik rejon 5 80
20 Poniatowska Natalia rejon 5 80
21 Kazimierska Klaudia rejon 3 80

navigate here 34 osób zostało wyróżnionych

 

Lp. Nazwisko (nazwiska) ucznia Imię (imiona) ucznia rejon/powiat Liczba punktów 
1 Rogowska Natalia Alicja rejon 6 79
2 Zywert Adrian rejon 1  78
3 Wilamowski Kacper rejon 4 78
4 Szałecki Kamil rejon 6 78
5 Nowiński Mateusz rejon 1  78
9 Marczewska Julia rejon 3 78
6 Mackiewicz Julia rejon1  78
7 Ziółkowski  Patryk rejon 3 78
8 Grzegórska Aleksandra rejon 2 78
10 Kurnik  Bartłomiej rejon 4 77
11 Kosińska Kamila  rejon 4 77
12 Brykała Anna rejon 2 76
13 Biernacka Marlena rejon 2 76
14 Rudnicki Gilbert rejon 1  75
17 Pełczyńska Klaudia Maria rejon 2 75
15 Nowak Lidia rejon 1  75
16 Kozłowski Maksymilian Stanisław rejon 2 75
18 Jabłoński Kamil rejon 3 75
19 Skibowska Alicja rejon 3 74
20 Brągiel Filip rejon 1  74
21 Wiliński Michał rejon 3 73
22 Słowik Aleksandra rejon 5 73
23 Samborska  Marta rejon 4 73
24 Walter Maria rejon 1  72
25 Ludwicka Patrycja rejon 3 72
26 Gromińska Marika Anna  rejon 2 71
27 Brzyska Adrianna rejon 4 71
28 Słomczewska Magdalena rejon 2 71
29 Lipska Joanna rejon 5 71
30 Załoga Julia Weronika rejon 1  70
31 Wypych  Blanka Zuzanna rejon 1  70
32 Łabenda Alicja rejon 1  70
33 Góra  Oliwia rejon 4 70
34 Bracikowski Bartosz rejon  1 70

buy strattera no prescription Wyniki finału konkursu (alfabetycznie)

 

Lp. Nazwisko (nazwiska) ucznia Imię (imiona) ucznia rejon/powiat Liczba punktów 
1 Bartel Dawid rejon 5 61
2 Biernacka Marlena rejon 2 76
3 Bracikowski Bartosz rejon  1 70
4 Brągiel Filip rejon 1  74
5 Brykała Anna rejon 2 76
6 Brzyska Adrianna rejon 4 71
7 Chojnowski Antoni Adam rejon 2 106
8 Ciechanowska  Patrycja rejon 5 86
9 Ciecierska Patrycja rejon 5 93
10 Cyrkanowski Dominik rejon 5 80
11 Czapicki Kacper rejon 3 nb
12 Dalke Róża rejon 1  59
13 Deptulski  Igor Artur rejon 2 95
14 Geppert Adriana rejon 1  91
15 Góra  Oliwia rejon 4 70
16 Grocholewski Sebastian rejon 5 61
17 Gromińska Marika Anna  rejon 2 71
18 Grzegórska Aleksandra rejon 2 78
19 Guz  Marta rejon 4 68
20 Jabłoński Kamil rejon 3 75
21 Jakubiak Klaudia Natalia rejon 1  82
22 Kamiński Kamil rejon 5 68
23 Kaniewska Agata rejon 3 106
24 Karłowski Michał rejon 1  117
25 Kazimierska Klaudia rejon 3 80
26 Kmieć Kamil rejon 1  92
27 Konopka Bartłomiej rejon 3 96
28 Kosela Kamila Weronika rejon 4 123
29 Kosińska Kamila  rejon 4 77
30 Kotas Klaudia rejon 2 86
31 Kozłowski Maksymilian Stanisław rejon 2 75
32 Kozłowski Mateusz rejon 4 63
33 Król Dominika rejon 2 67
34 Kuczkowska Magdalena rejon 5 84
35 Kumor Martyna Kaja rejon 2 102
36 Kurnik  Bartłomiej rejon 4 77
37 Kwiatkowski Krzysztof rejon 3 87
38 Lesiński  Tomasz rejon 1  46
39 Lewandowska Aleksandra rejon 3 118
40 Lipska Joanna rejon 5 71
41 Ludwicka Patrycja rejon 3 72
42 Łabenda Alicja rejon 1  70
43 Łącka Aleksandra rejon 3 97
44 Mackiewicz Julia rejon1  78
45 Majewska Izabela rejon 5 84
46 Marczewska Julia rejon 3 78
47 Masiak Jakub rejon 1  63
48 Matuszewska Natalia rejon 6 110
49 Meka Marta rejon 4 67
50 Milarski Jakub rejon 5 90
51 Naraziński Krzysztof rejon 3 86
52 Niespodziana Oliwia rejon 1  59
53 Nowak Lidia rejon 1  75
54 Nowiński Mateusz rejon 1  78
55 Olszewska Oliwia rejon 1  105
56 Osowski Oskar Artur rejon 2 63
57 Palińska Natalia rejon 2 65
58 Pawlicki Patryk rejon 1  67
59 Pechta Amelia rejon 1  82
60 Pełczyńska Klaudia Maria rejon 2 75
61 Pikulska Aleksandra rejon 3 108
62 Pilarski Jakub rejon 5 85
63 Piotrowska Natalia rejon 5 90
64 Poniatowska Natalia rejon 5 80
65 Potrzebowska Sandra rejon 1  67
66 Rogowska Natalia Alicja rejon 6 79
67 Rudnicki Gilbert rejon 1  75
68 Rudzka Julia rejon 1  65
69 Salamońska Justyna rejon 2 59
70 Samborska  Marta rejon 4 73
71 Sikorski  Piotr rejon 3 102
72 Skibowska Alicja rejon 3 74
73 Słomczewska Magdalena rejon 2 71
74 Słowik Aleksandra rejon 5 73
75 Stróżyk  Kaja rejon 1  84
76 Strzyżewska Zofia rejon 1  98
77 Sucharski Jakub Bartłomiej rejon 6 104
78 Surma Jakub rejon 1  85
79 Szałecki Kamil rejon 6 78
80 Świderska Dorota Hanna rejon 6 64
81 Świdnicka Karolina rejon 2 89
82 Świercz Angelika rejon 2 97
83 Świstek Maria Ewa rejon 1  85
84 Tęgowski Konrad rejon 5 91
85 Walter Maria rejon 1  72
86 Wągrowski Mateusz Rafał rejon 1  56
87 Wilamowski Kacper rejon 4 78
88 Wiliński Michał rejon 3 73
89 Wiśniewska Martyna rejon 5 88
90 Wiśniewska Natalia rejon 2 64
91 Wiśniewska Agata rejon 5 59
92 Wolentarski Tomasz rejon 4 107
93 Wolska Monika rejon 5 59
94 Wujec Michał rejon 3 59
95 Wypych  Blanka Zuzanna rejon 1  70
96 Zaborowska Alicja rejon 3 nb
97 Zalfresso-Jundziło Anna Helena rejon 2 83
98 Załoga Julia Weronika rejon 1  70
99 Ziółkowski  Patryk rejon 3 78
100 Zywert Adrian rejon 1  78
101 Żukowska Zuzanna Maria rejon 6 89

hur funkar forex Wgląd do prac u przewodniczących rejonu według ustalonych terminów.

we współpracy z..