Rejon 1 – miasto Bydgoszcz, powiaty: bydgoski, nakielski, sępoleński, tucholski

Wyniki I etap

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY REJON SZKOŁA
1 Baliński Tomasz 77 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku
2 Bojas Patrycja Anna 82 1 Szkoła Podstawowa  w Mycielewie
3 Borowiak Julia Weronika 69 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
4 Buksa Jagoda 70 1 Szkoła Podstawowa  w Mycielewie
5 Chazbijewicz Mariam 77 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
6 Cyganek Martyna 66 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
7 Czechowska Nicole Oliwia 67 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
8 Czyż Kryspin 73 1 ZS 24/Szkoła Podstawowa nr 40
9 Jabłoński Mateusz 80 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
10 Jakiel Wiktor 76 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
11 Janowski Kacper 68 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
12 Jarosińska Paulina Dagmara 74 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
13 Kaczmarek Maciej 65 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
14 Kamiński Paweł 79 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku
15 Kończal Michalina 65 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
16 Kowalski Bartłomiej 65 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
17 Lewandowska Martyna 66 1 Gimnazjum  Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy im. Dominka Savio
18 Mianowicz Miłosz 73 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
19 Molenda Filip 66 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
20 Mróz Agata 71 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
21 Niespodziana Oliwia 68 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
22 Paciorek Kalina 81 1 Zespół Szkół Muzycznych im. Artura  Rubinsteina w Bydgoszczy
23 Potrzebowska Sandra 71 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
24 Rausch Oliwier 75 1 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
25 Rokicka Zuzanna 65 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
26 Rudnicka Oliwia 67 1 Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
27 Rudzka Julia Maria 75 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie
28 Schiewe Kacper Krzysztof 77 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
29 Serdyński Hubert 70 1 Szkoła Podstawowa im. J. Verne a
30 Sikorski Bartosz 66 1 Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
31 Słowiński Kacper 66 1 Zespół Szkół  nr 19 im. Synów Pułków
32 Słupińska Emilioa 65 1 Szkoła Podstawowa im. J. Verne a
33 Sobiech Nadia 74 1 Zespół Szkół Muzycznych im. Artura  Rubinsteina w Bydgoszczy
34 Śliwa Kacper Stefan 73 1 Szkoła Podstawowa  w Mycielewie
35 Śmigielska Julia 72 1 Zespół Szkół im. Celestyna Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej
36 Tataruch Paweł 66 1 Gimnazjum  Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy im. Dominka Savio
37 Wadach Martyna 68 1 Zespół Szkół Katolickich. Pomnik Jana Pawła II
38 Woźniak Paulina Konstancja 68 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władysława Jagiełły w Szubinie
39 Żakowska Antonina 71 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie

Dodaj komentarz