Rejon 6 – powiaty: inowrocławski, mogileński, żniński

Wyniki I etapu

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY REJON SZKOŁA OPIEKUN
1. Balcerzak Kinga 74 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku Beata Mazur
2. Bassa Jan 70 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu Paulina Sadłos
3. Bukowska  Emilia 68 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu Maria Głowska
4. Chrubczyński Hubert 85 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
5. Cupriak  Zuzana 75 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu Paulina Sadłos
6. Czerniak Patrycja 67 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku Beata Mazur
7. Drejs Julia 80 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
8. Gajecka Wiktoria Joanna 69 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku Beata Mazur
9. Grabowska Wiktoria 84 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
10. Grącikowski Adam 65 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu Paulina Sadłos
11. Grzanka Michalina 76 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
12. Halik Julia Magdalena 67 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku Beata Mazur
13. Jankowska Amelia 82 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
14. Jaskólski Stanisław 77 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w Parchaniu Beata Marczak 
15. Jędrzejewska Agata 78 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku Beata Mazur
16. Kąkolewska Gabriela 71 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku Beata Mazur
17. Lamańska Zuzanna 71 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
18. Lamański Miłosz 65 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
19. Majerska Dorota 71 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w  Parchaniu Beata Marczak 
20. Majerska Maria 73 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w Parchaniu Beata Marczak 
21. Markiewicz Bartłomiej 74 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
22. Oknińska Wioletta 70 6 Szkoła Podstawowa im. Gen . Wł. Sikorskiego w Parchaniu Beata Marczak 
23. Panert Aleksandra 88 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
24. Piotrowska Laura 69 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inowrocławiu Maria Głowska
25. Spała Wiktoria  74 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku Beata Mazur
26. Stawicka Kornelia 83 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
27. Steppa Marcin 71 6 Katolicka Szkoła Podstawowa im. bł.ks.W. Demskiego w Inowrocławiu Katarzyna Jóźwiak
28. Stolarska Dominika 84 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
29. Świderek Kacper 73 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
30. Tomkowiak Zuzanna 82 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak
31. Zwierzykowska Wiktoria 92 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej Krzysztof Walczak

Dodaj komentarz