Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego

Lp Nazwisko Imię   Rejon Szkoła
1 Karłowski Michał   1 Gimnazjum Publiczne nr 2 ul. 29 Listopada nr 7 86-050 Solec Kujawski
2 Kosela Kamila Weronika   4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno 
3 Kumor Martyna Kaja   2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
4 Strzyżewska Zofia   1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6  89-240 Kcynia
5 Olszewska Oliwia   1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3  85-208 Bydgoszcz
6 Deptulski Igor Artur   2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
7 Wolentarski Tomasz   4 Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Droga Mazurska 2  ,  86-300 Grudziądz
8 Malinowski Paweł   2 Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Żwirki i Wigury 49, 87-100 Toruń
9 Brzyska Adrianna   4 Szkoła Podstawowa w Grucie im. Kpt.  Floriana Laskowskiego Gruta 70, 86-330 Mełno
10 Poniatowska Natalia   5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
11 Ciecierska Patrycja   5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 29 
12 Kotas Klaudia   2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 28
13 Świercz Angelika   2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
14 Brągiel Filip   1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5  89-200 Szubin
15 Wiśniewska Martyna   5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 27
16 Pechta Amelia   1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21  89-200 Szubin
17 Soja Aleksandra   4 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Grudziądzu ul. Konarskiego 14, 86-300 Grudziądz
18 Jakubiak Klaudia Natalia   1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21  89-200 Szubin
19 Lewandowska Martyna   1 Szkoła Podstawowa w Osielsku ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko
20 Stróżyk Kaja Julianna   1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6  89-240 Kcynia
21 Marcińczyk Julia   5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
22 Urbańska  Stanisława Barbara   5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 26
23 Pawlak  Klaudia   2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 29
24 Wilińska Laura   3 Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kuj. 88-230 Piotrków Kuj., ul. Włocławska 37
25 Kamińska Daria   2 Zespół Szkół w Zbrachlinie
26 Sikorski Piotr   3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 28
27 Kołodziejczak Stanisław   3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
28 Koziński Krystian   3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach 88-220 Osięciny,  ul. Traugutta 1  
29 Gałkowska Oliwia   5 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skrwilnie ul. Bieżuńska 16, 87510 Skrwilno
30 Ciechanowska Patrycja   5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite
31 Gesek Klaudia   5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 29
32 Panert Aleksandra   6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
33 Kucińska Kinga   5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 30
34 Chojnowski Antoni   2 Zespół Szkół nr 10 X LO w Toruniu ul. Plac Św. Katarzyny 9; 87-100 Toruń
35 Jóźwiak Szymon   3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 26
36 Czaplewski Eryk   6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
37 Kruszczynska Marta   6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
38 Becker Marta   3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
39 Groblewska Klaudia   3 ZS nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Papieżka 89
40 Gąsiorek Mateusz Dariusz   6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu im. Zygmunta Wilkońskiego
41 Kędzierska Marta   3 Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku ul. Szkolna 13, 87-800 Włocławek
42 Goliszewski Szymon   3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku 87-815 Smólnik
43 Kliber Zofia Anna   6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
44 Słomczewska Kamila Weronika   6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
45 Korycka Hanna   3 Szkoła Podstawowa w Zadusznikach

Dodaj komentarz