Wyniki III Etapu Konkursu Wiedzy

Finał konkursu (alfabetycznie)

Lp. Nazwisko (nazwiska) ucznia Imię (imiona) ucznia rejon/powiat Liczba punktów
1 Kosela Kamila Weronika rejon 4 123
2 Lewandowska Aleksandra rejon 3 118
3 Karłowski Michał rejon 1 117
4 Matuszewska Natalia rejon 6 110
5 Pikulska Aleksandra rejon 3 108
6 Kaniewska Agata rejon 3 106
7 Chojnowski Antoni Adam rejon 2 106
8 Olszewska Oliwia rejon 1 105
9 Wolentarski Tomasz rejon 4 104
10 Sucharski Jakub Bartłomiej rejon 6 104
11 Sikorski Piotr rejon 3 102
12 Kumor Martyna Kaja rejon 2 102
13 Strzyżewska Zofia rejon 1 98
14 Świercz Angelika rejon 2 97
15 Konopka Bartłomiej rejon 3 96
16 Deptulski Igor Artur rejon 2 95
17 Łącka Aleksandra rejon 3 94
18 Ciecierska Patrycja rejon 5 93
19 Kmieć Kamil rejon 1 92
20 Tęgowski Konrad rejon 6 91
21 Geppert Adriana rejon 1 91
22 Piotrowska Natalia rejon 5 90
23 Milarski Jakub rejon 5 90
24 Żukowska Zuzanna Maria rejon 6 89
25 Świdnicka Karolina rejon 2 89
26 Wiśniewska Martyna rejon 5 88
27 Kwiatkowski Krzysztof rejon 3 87
28 Naraziński Krzysztof rejon 3 86
29 Ciechanowska Patrycja rejon 5 86
30 Świstek Maria Ewa rejon 1 85
31 Surma Jakub rejon 1 85
32 Pilarski Jakub rejon 5 85
33 Kotas Klaudia rejon 2 85
34 Stróżyk Kaja rejon 1 84
35 Majewska Izabela rejon 5 84
36 Kuczkowska Magdalena rejon 5 84
37 Zalfresso-Jundziło Anna Helena rejon 2 83
38 Pechta Amelia rejon 1 82
39 Jakubiak Klaudia Natalia rejon 1 82
40 Cyrkanowski Dominik rejon 5 80
41 Rogowska Natalia Alicja rejon 6 79
42 Poniatowska Natalia rejon 5 79
43 Zywert Adrian rejon 1 78
44 Wilamowski Kacper rejon 4 78
45 Szałecki Kamil rejon 6 78
46 Nowiński Mateusz rejon 1 78
47 Marczewska Julia rejon 3 78
48 Mackiewicz Julia rejon1 78
49 Kazimierska Klaudia rejon 3 78
50 Kurnik Bartłomiej rejon 4 77
51 Kosińska Kamila rejon 4 77
52 Ziółkowski Patryk rejon 3 76
53 Brykała Anna rejon 2 76
54 Biernacka Marlena rejon 2 76
55 Rudnicki Gilbert rejon 1 75
56 Pełczyńska Klaudia Maria rejon 2 75
57 Nowak Lidia rejon 1 75
58 Kozłowski Maksymilian Stanisław rejon 2 75
59 Jabłoński Kamil rejon 3 75
60 Grzegórska Aleksandra rejon 2 75
61 Skibowska Alicja rejon 3 74
62 Brągiel Filip rejon 1 74
63 Wiliński Michał rejon 3 73
64 Słowik Aleksandra rejon 5 73
65 Samborska Marta rejon 4 73
66 Walter Maria rejon 1 72
67 Ludwicka Patrycja rejon 3 72
68 Gromińska Marika Anna rejon 2 71
69 Brzyska Adrianna rejon 4 71
70 Załoga Julia Weronika rejon 1 70
71 Wypych Blanka Zuzanna rejon 1 70
72 Łabenda Alicja rejon 1 70
73 Góra Oliwia rejon 4 70
74 Bracikowski Bartosz rejon 1 70
75 Słomczewska Magdalena rejon 2 69
76 Lipska Joanna rejon 5 68
77 Kamiński Kamil rejon 5 68
78 Guz Marta rejon 4 68
79 Potrzebowska Sandra rejon 1 67
80 Pawlicki Patryk rejon 1 67
81 Meka Marta rejon 4 67
82 Król Dominika rejon 2 67
83 Rudzka Julia rejon 1 65
84 Palińska Natalia rejon 2 65
85 Wiśniewska Natalia rejon 2 64
86 Świderska Dorota Hanna rejon 6 64
87 Osowski Oskar Artur rejon 2 63
88 Masiak Jakub rejon 1 63
89 Kozłowski Mateusz rejon 4 63
90 Grocholewski Sebastian rejon 5 61
91 Bartel Dawid rejon 5 61
92 Wujec Michał rejon 3 59
93 Wolska Monika rejon 5 59
94 Wiśniewska Agata rejon 5 59
95 Salamońska Justyna rejon 2 59
96 Niespodziana Oliwia rejon 1 59
97 Dalke Róża rejon 1 59
98 Wągrowski Mateusz Rafał rejon 1 56
99 Lesiński Tomasz rejon 1 46
100 Zaborowska Alicja rejon 3 0
101 Czapicki Kacper rejon 3 0

Dodaj komentarz