Rejon 5

 Lp. Nazwisko   i imię Szkoła Punkty
1. Wiśniewska Agata Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jabłonowie Pomorskim 86 pkt
2. Kamiński Kamil Gimnazjum im.

Św. Jana Pawła II                    w Skrwilnie

93 pkt
3. Majewska Izabela Gimnazjum im.

Św. Jana Pawła II                       w Skrwilnie

77 pkt
4. Bartel Dawid Gimnazjum im.

Św. Jana Pawła II                      w Skrwilnie

74 pkt
5. Mateusz Wierzchowski Gimnazjum im.

Św. Jana Pawła II                      w Skrwilnie

71 pkt
6. Kuczkowska Magdalena Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 82 pkt
7.  

Piotrowska Natalia

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 81 pkt
8. Tęgowski Konrad

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 92 pkt
9. Wiśniewska Martyna

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 88 pkt

 

10.  

Milarski Jakub

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 87 pkt
11. Cyrankowski Dominik

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 80 pkt
12. Pilarski Jakub

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 86 pkt
13. Ciecierska Kinga

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 65 pkt
14.  

Grochowalski Sebastian

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 80 pkt
15. Lipska Joanna

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 76 pkt
16. Słowik Alekasandra

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 75 pkt
17. Grabowska Liwia

 

 

Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Zespole Szkół Miejskich                      w Rypinie 71 pkt
18. Komasara Ksawery Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy 62 pkt
19 Balewski Mateusz Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Brodnicy 63 pkt
20. Nadarzewski Jan Gimnazjum nr 2

w Zespole Szkół nr 1

w Brodnicy

im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II

73 pkt
21. Woźniak Tymoteusz Gimnazjum nr 2

w Zespole Szkół nr 1

w Brodnicy

im. Karola Wojtyły-Jana Pawła II

73 pkt
22. Ciecierska Patrycja Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kowalkach 81 pkt
23. Poniatowska Natalia Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem 88 pkt
24. Wolska Monika Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem 82 pkt
25. Ciechanowska Patrycja Gimnazjum Gminy Brzuze w Ostrowitem 81 pkt

Dodaj komentarz