Rejon 1

LP NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA PUNKTY SZKOŁA
1. Karłowski Michał

 

94 Gimnazjum Publiczne nr 2

ul. 29 Listopada nr 7 86-050 Solec Kujawski

2. Brągiel Filip 93 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie), ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

3. Strzyżewska Zofia 93 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia           

4. Stróżyk Kaja 92 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia                      

5. Rudzka Julia 89 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie),ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

6. Kmieć Kamil 86 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

7. Świstek Maria Ewa 86 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

ul. Pod Reglami  85-794 Bydgoszcz            

8. Olszewska  Oliwia 84 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz

9. Nowak Lidia 83 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

10. Pechta  Amelia 83 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

11. Niespodziana Oliwia 82 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie), ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

12. Pawlicki Patryk 82 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie), ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

13. Potyrzebowska Sandra 82 Gimnazjum im. Jana Pawła w Kowalewie

(Zespół Szkół w Kowalewie), ul. Szkolna 5  89-200 Szubin

14. Walter Maria 82 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

15. Łabenda Alicja 81 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3    85-208 Bydgoszcz

16. Mackiewicz Julia 81 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła  II w Bydgoszczy , ul. Nowodworska 17  85-120 Bydgoszcz
17. Jakubiak Klaudia Natalia 80 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

18. Dalke Róża 79 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

19. Rudnicki Gilbert 79 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła  II w Bydgoszczy, ul. Nowodworska 17   85-120 Bydgoszcz
20. Surma Jakub 79 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3, 85-208 Bydgoszcz

21. Wypych Blanka Zuzanna 79 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

22. Nowiński Mateusz  

 

78

 

Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

23. Załoga Julia Weronika 77 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

24. Geppert Adriana 76 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz

25. Wągrowski Mateusz Rafał 76 Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

26. Bracikowski    Bartosz 75 Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

27. Lesiński          Tomasz 75 Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

28. Masiak Jakub 75 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

29. Zywert Adrian 75 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3     85-208 Bydgoszcz

30. Chojnacki Mateusz 74 Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła  II w Bydgoszczy ,ul. Nowodworska 17   85-120 Bydgoszcz
31. Nagórska Monika 74 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

ul. Pod Reglami  85-794 Bydgoszcz            

32. Gajewska Michalina Anna 73 Gimnazjum nr 1 im. Sędziwoja z Szubina w Szubinie

ul. Św. Marcina 11    89-200 Szubin

33. Piasecki Antoni 73 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia                      

34. Wiejaczka Zuzanna 71 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia                      

35. Winkowska Julia, Michalina 70 Zespół Szkół w Mycielewie

89-240 Kcynia           

36. Jagodzińska Natalia 69 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

ul. Pod Reglami  85-794 Bydgoszcz

37. Masierak  Marta 65 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz

38. Bartoszek Marcin 62 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

39. Szcześniak Wiktor 62 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3 85-208 Bydgoszcz

40. Barska Gabriela 60 Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego

ul. Pod Reglami  85-794 Bydgoszcz

41. Wilczyńska Dominika 60 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

42. Bortkiewicz Natalia 57 Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3     85-208 Bydgoszcz

43. Majda Oliwia 57 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

44. Wełnicka Wiktoria 52 Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

45. Kamińska Kamila nieobecny Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

46. Ogorzałek Marika nieobecna Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3, 85-208 Bydgoszcz

47. Orłowska Małgorzata nieobecna Gimnazjum nr 47 w Bydgoszczy (ZSO nr 3 w Bydgoszczy)

ul. Nowogrodzka 3  85-208 Bydgoszcz

48. Różańska Zuzanna nieobecna Zespól Szkół w Dziewierzewie

Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia

49. Szarapka Gabriela nieobecna Zespół Szkół Katolickich Pomnik Jana Pawła  II w Bydgoszczy, ul. Nowodworska 17 85-120 Bydgoszcz
50. Szymaniak      Dobromiła Aleksandra nieobecna Gimnazjum nr 38 Integracyjne w Bydgoszczy

(Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy)

ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11      85 – 868 Bydgoszcz

Dodaj komentarz