Wyniki Etap 1 – szkolny

Alfabetyczna lista osób, które dostały się do II Etapu – rejonowego

Lp Nazwisko Imię Punkty Rejon Szkoła
1 Augustyniak Wiktoria   3 Szkoła Podstawowa nr 3 im. M. Kopernika we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Cyganka 6/10
2 Balcerak Weronika 93 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
3 Bąkowski Mateusz   3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku 87-815 Smólnik
4 Becker Marta   3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
5 Bednarska Amelia   3 ZS nr 4, Gimnazjum nr 7 we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 115
6 Błaszczyk Natalia 83 2 Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Paderewskiego 5/11; 87-100 Toruń
7 Bogucka Alicja 72 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie ul. Wierzbowa 2, 86-065 Łochowo
8 Boguszewski Paweł 79 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łochowie ul. Wierzbowa 2, 86-065 Łochowo
9 Bolewska Bożena 76 5 Szkoła Podstawowa w Ugoszczu 87-517 Brzuze
10 Borkowska Martyna   3 Szkoła Podstawowa nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Wyspiańskiego 3
11 Bortkiewicz Natalia 74 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3  85-208 Bydgoszcz
12 Borzych Natalia 85 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6  89-240 Kcynia
13 Bracikowski Bartosz 80 1  Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11   85 – 868 Bydgoszcz
14 Brągiel Filip 88 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5  89-200 Szubin
15 Brzyska Adrianna 82 4 Szkoła Podstawowa w Grucie im. Kpt.  Floriana Laskowskiego Gruta 70, 86-330 Mełno
16 Chęś Kinga 95 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
17 Chojnacka Oliwia   3 ZS nr 4, Gimnazjum nr 7 we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 109
18 Chojnowski Antoni 78 2 Zespół Szkół nr 10 X LO w Toruniu ul. Plac Św. Katarzyny 9; 87-100 Toruń
19 Ciechanowska Patrycja 69 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite
20 Ciecierska Patrycja 82 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 29
21 Cieciórska Klaudia 81 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 25
22 Cisowski Piotr 68 5 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim 87-330 Jabłonowo Pomorskie,  Kościelna 8
23 Czaja Dawid 74 6 Zespół Szkół w Dąbrowie
24 Czaja Anna 71 6 Zespół Szkół w Dąbrowie
25 Czajkowska Anna Zofia 66 2 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego ul. Jana Bosko 1; 87-100 Toruń
26 Czaplewski Eryk 83 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
27 Czarnecki Maciej Tymoteusz 65 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
28 Czyż Julia 68 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3  ul. Mrotecka 1a   89-100 Nakło nad Notecią
29 Deptulski Igor Artur 88 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
30 Drejs Julia 72 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
31 Dunajski Mateusz 68 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite
32 Dyrda Antonina Maria 65 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu im. Zygmunta Wilkońskiego
33 Faluta Karolina 77 2 Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Paderewskiego 5/11; 87-100 Toruń
34 Filipski Jakub 68 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 31
35 Gajewska Michalina Anna 65 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21  89-200 Szubin
36 Gałęza-Kozłowska Gabriela   3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 30
37 Gałkowska Oliwia 90 5 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skrwilnie ul. Bieżuńska 16, 87510 Skrwilno
38 Gamort Oliwia 66 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
39 Gąsiorek Mateusz Dariusz 70 6 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu im. Zygmunta Wilkońskiego
40 Gesek Klaudia 70 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 29
41 Gogolin Paulina 82 4 Szkoła Podstawowa w Grucie im. Kpt.  Floriana Laskowskiego Gruta 70, 86-330 Mełno
42 Goliszewski Szymon   3 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Smólniku 87-815 Smólnik
43 Gołębiewska Kinga Marta 78 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
44 Góra Oliwia 81 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
45 Groblewska Klaudia   3 ZS nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Papieżka 89
46 Gryglewski Gabriel   3 SP nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku 87-800 Włocławek ,  ul. Wieniecka 47
47 Grzybowska Pola 73 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 28
48 Guźlecka Natalia 66 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
49 Hiszpańska Kinga 69 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 30
50 Jabłońska Natalia 65 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
51 Jabłoński Kamil   3 SP nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku 87-800 Włocławek ,  ul. Wieniecka 46
52 Jakubiak Klaudia Natalia 88 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21  89-200 Szubin
53 Jóźwiak Szymon   3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 26
54 Kaczyński Filip Jan 90,5 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
55 Kamińska Kamila 68 1 Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie, Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia
56 Kamińska Daria 91 2 Zespół Szkół w Zbrachlinie im. Ignacego Jana Paderewskiego 87-731 Waganiec
57 Karłowski Michał 88 1 Gimnazjum Publiczne nr 2 ul. 29 Listopada nr 7 86-050 Solec Kujawski
58 Kaszubowska Luiza 65 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 35
59 Kędzierska Marta   3 Szkoła Podstawowa nr 19 we Włocławku ul. Szkolna 13, 87-800 Włocławek
60 Kisiel Jacek 68 4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Zbigniewa Kruszelnickiegops.”Wilk” ul. Jaśminowa 2  ,  86-300 Grudziądz
61 Kitzermann Jagoda Katarzyna 66 4 Szkoła Podstawowa nr 17 im.Sybiraków w Grudziądzu Al.23 Stycznia 30 , 86-300 Grudziądz
62 Koliber Zofia Anna 60 6 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku
63 Kołodziejczak Stanisław   3 Szkoła Podstawowa nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Bukowa 9
64 Kopaczewska Agnieszka 67 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 31
65 Kordys Wiktoria 67 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
66 Korycka Hanna   3 Szkoła Podstawowa w Zadusznikach
67 Korzeniewska Natalia   3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach 88-220 Osięciny,  ul. Traugutta 3
68 Kosela Kamila Weronika 91 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
69 Kotas Klaudia 90 2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 28
70 Kowalczyk Kornelia Magdalena 89,5 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
71 Kozicka Zofia 78 2 Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Paderewskiego 5/11; 87-100 Toruń
72 Koziński Krystian   3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach 88-220 Osięciny,  ul. Traugutta 1 
73 Król Dominika 78 2 Szkoła Podstawowa w Złejwsi Wielkiej ul. Szkolna 6; 87-134
74 Kruszczyńska Marta 75 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
75 Kryszak Marta 88 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
76 Krzemińska Faustyna 68 2 Szkoła Podstawowa w Małej Nieszawce ul. Toruńska 64; 87-103 Toruń
77 Krzeszewski Piotr 66 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Czochralskiego Wyrzyska 12, 89-240 Kcynia
78 Kubiak Nikola   3 MZS w Radziejowie 88-200 Radziejów,  ul. Szkolna 28
79 Kucińska Kinga 80 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalkach 87-500 Rypin, Kowalki 30
80 Kuczma Martyna 65 6 Zespół Szkół w Dąbrowie
81 Kujawa Wiktoria    3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 27
82 Kumor Martyna Kaja 81 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
83 Kuźba Anna 92,5 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
84 Kwiatkowska Adrianna 67 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
85 Lachowicz Maja   3 ZS nr 4, Gimnazjum nr 7 we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 108
86 Lemański Kamil 76 5 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skrwilnie ul. Bieżuńska 16, 87510 Skrwilno
87 Lewandowska Martyna 70 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko
88 Lewandowska Anna   3 ZS nr 11 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Teofila Lenartowicza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Papieżka 90
89 Łęga Wiktoria Anna 91,5 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
90 Łukomska Oliwia 71 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
91 Maćkowiak Mariusz 65 5 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Jabłonowie Pomorskim 87-330 Jabłonowo Pomorskie,  Kościelna 9
92 Majewska Karolina   3 Szkoła Podstawowa w Kowalu ul. Piwna 20, 87-820 Kowal
93 Makowska Aleksandra 68 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lisewie 87-400 Golub-Dobrzyń
94 Malach Natalia 67 2 Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Paderewskiego 5/11; 87-100 Toruń
95 Malinowski Paweł 82 2 Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Żwirki i Wigury 49, 87-100 Toruń
96 Maliszewska Aleksandra Janina   3 SP nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku 87-800 Włocławek ,  ul. Wieniecka 48
97 Marciniak Nicola 75 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
98 Marcińczyk Julia 78 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
99 Markowska Martyna 81 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
100 Masierak Marta 84 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3  85-208 Bydgoszcz
101 Meka Marta 80 4 Szkoła Podstawowa Zieleń Zieleń 56, 87-200 Wąbrzeźno
102 Meler Jakub 66 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 32
103 Młynarkiewicz Oliwia   3 ZS nr 4, Gimnazjum nr 7 we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 110
104 Niespodziana Oliwia 70 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5  89-200 Szubin
105 Nowak Rafał 70 4 Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Droga Mazurska 2  ,  86-300 Grudziądz
106 Nowak Julia 69 6 Zespół Szkół w Dąbrowie
107 Nowiński Mateusz 85 1 Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11   85 – 868 Bydgoszcz
108 Olszewska Oliwia 84 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3  85-208 Bydgoszcz
109 Olszewski Huberta 62 1 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3  ul. Mrotecka 1a   89-100 Nakło nad Notecią
110 Osial Martyna 67 1 Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie, Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia
111 Osińska Karolina 68 6 Zespół Szkół w Dąbrowie
112 Paczkowski Piotr   3 Szkoła Podstawowa w Osięcinach 88-220 Osięciny,  ul. Traugutta 2
113 Panert Aleksandra 85 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
114 Pawlak Klaudia 72 2 Zespół Szkół w Konecku 87-702 Koneck 29
115 Pawlicki Patryk 74 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5  89-200 Szubin
116 Pechta Amelia 88 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21  89-200 Szubin
117 Pieniek Wiktoria 75 4 Szkoła Podstawowa w Grucie im. Kpt.  Floriana Laskowskiego Gruta 70, 86-330 Mełno
118 Płocharska Zofia 75 5 Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku 87-400 Golub-Dobrzyń
119 Podemska Katarzyna   3 Szkoła Podstawowa Nr1 im. Wł. Łokietka 87-880 Brześć Kujawski, ul.Królewska 21
120 Polewczyk Oliwia Marta 73 4 Szkoła Podstawowa nr 17 im.Sybiraków w Grudziądzu Al.23 Stycznia 30 , 86-300 Grudziądz
121 Poniatowska Natalia 87 5 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Ostrowitem 87-522 Ostrowite Ryp.
122 Potrzebowska Sandra 77 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5  89-200 Szubin
123 Pucińska Klaudia 72 5 Szkoła Podstawowa w Ugoszczu 87-517 Brzuze
124 Rochnowski Bartosz 83 5 Szkoła Podstawowa w Ugoszczu 87-517 Brzuze
125 Rozen Martyna   3 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie
126 Rudzka Julia 83 1 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kowalewie ul. Szkolna 5  89-200 Szubin
127 Ryszewska Natalia   3 ZS nr 4, Gimnazjum nr 7 we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 111
128 Sadowska Marta   3 Szkoła Podstawowa w Kowalu ul. Piwna 20, 87-820 Kowal
129 Sikorski Piotr   3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 28
130 Sitniewska Amelia 82 2 Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Paderewskiego 5/11; 87-100 Toruń
131 Słomczewska Kamila Weronika 76 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
132 Soja Aleksandra 76 4 Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Grudziądzu ul. Konarskiego 14, 86-300 Grudziądz
133 Sośnicka Olga 71 6 Zespół Szkół w Dąbrowie
134 Sowiński Jakub 97 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 24
135 Staszewska Aleksandra 84 1 Szkoła Podstawowa w Osielsku ul. Centralna 7, 86-031 Osielsko
136 Stawicka Kornelia 75 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
137 Stolarska Dominika 71 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
138 Stróżyk Kaja Julianna 78 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6  89-240 Kcynia
139 Strzyżewska Zofia 82 1 Szkoła Podstawowa w Mycielewie Mycielewo 6  89-240 Kcynia
140 Sumiński Maciej 80 5 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Osieku 87 – 340 Osiek,  Osiek 80
141 Surma Jakub 86 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3  85-208 Bydgoszcz
142 Szczególska Weronika   3 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II w Lipnie
143 Szmeichel Agata 72 4 Szkoła Podstawowa w Grucie im. Kpt.  Floriana Laskowskiego Gruta 70, 86-330 Mełno
144 Szyc Kornelia   3 ZS nr 4, Gimnazjum nr 7 we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 114
145 Szydłowska Joanna   3 Szkoła Podstawowa w Kowalu ul. Piwna 20, 87-820 Kowal
146 Szyszło Aleksandra 82 1 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Bydgoszczy ul. Nowogrodzka 3  85-208 Bydgoszcz
147 Ślęzak Agata 81 2 Szkoła Podstawowa nr 15 ul. Paderewskiego 5/11; 87-100 Toruń
148 Śmigielski Robert 71 6 Zespół Szkół w Dąbrowie
149 Świercz Angelika 90 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie ul. Włocławska13; 87-704 Bądkowo
150 Templin Martyna 77 4 Szkoła Podstawowa w Grucie im. Kpt.  Floriana Laskowskiego Gruta 70, 86-330 Mełno
151 Tobjasz Marta Maria 89 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
152 Tomczak Jan Jakub   3 MZS w Radziejowie 88-200 Radziejów,  ul. Szkolna 29
153 Tomkiewicz Jakub Dawid 72 4 Szkoła Podstawowa Zieleń Zieleń 56, 87-200 Wąbrzeźno
154 Tomkowiak Zuzanna 76 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
155 Tryniszewski Adrian   3 ZSK im. ks J. Długosza we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Łęgska 29
156 Urbańska Stanisława Barbara 77 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 26
157 Wawrzyńczak Weronika 65 2 Zespół Szkół w Zakrzewie ul. Leśna 3 a; 87-707 Zakrzewo
158 Wekwerth Piotr 80 1 Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie, Dziewierzewo 34    89-240 Kcynia
159 Wieczorowska Julia 65 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 33
160 Wilińska Laura   3 Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Kuj. 88-230 Piotrków Kuj., ul. Włocławska 37
161 Wiśniewska Martyna 76 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 27
162 Wiśniewska Sandra 82 5 Gimnazjum im. Jana Pawła II w Skrwilnie ul. Bieżuńska 16, 87510 Skrwilno
163 Wnuk Agnieszka 66 1 Szkoła Podstawowa nr 3 im. majora H. Sucharskiego ul. Szkolna 1, 89-400 Sępólno Kraj
164 Wnukowska Małgorzata   3 Szkoła Podstawowa w Kowalu ul. Piwna 20, 87-820 Kowal
165 Wojciechowska Martyna 65 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Rypinie 87-500 Rypin, ul. Sportowa 34
166 Wojnowska Klara Marta 65 4 Gimnazjum nr1 im. Ks .Stefana Wyszyńskiego ul Wolności 11, 87-200 Wąbrzeźno
167 Wojtania Martyna 67 1 Szkoła Podstawowa nr 3 im. majora H. Sucharskiego ul. Szkolna 1, 89-400 Sępólno Kraj
168 Wolentarski Tomasz 84,5 4 Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Droga Mazurska 2  ,  86-300 Grudziądz
169 Wolski Łukasz 81 1 Zespół Szkół nr 19 w Bydgoszczy ul. A. Grzymały – Siedleckiego 11   85 – 868 Bydgoszcz
170 Woźniak Marta 48 4 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Książkach, ul. Szkolna 6, 87-222 Książki
171 Woźniak Aleksandra 82 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej
172 Wulfowska Oliwia   3 ZS nr 4, Gimnazjum nr 7 we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 112
173 Wypych Blanka 100 1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Króla Władyslawa Jagiełły Wyzwolenia 21  89-200 Szubin
174 Zalfresso-Jundziło Anna Helena 83 2 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego ul. Jana Bosko 1; 87-100 Toruń
175 Zdolska Magdalena   3 SP nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów we Włocławku 87-800 Włocławek ,  ul. Wieniecka 49
176 Zduński Dawid 72 5 Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku 87-400 Golub-Dobrzyń
177 Złowodzka Karolina   3 ZS nr 4, Gimnazjum nr 7 we Włocławku 87-800 Włocławek, ul. Kaliska 113
178 Zwierzykowska Wiktoria 72 6 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Kujawskiej w Dąbrowie Biskupiej

 

Dodaj komentarz